اطلاعات بروزرسانی اندروید 6 برای سری گلکسی به بیرون درز کرد

اطلاعات بروزرسانی اندروید 6 برای سری گلکسی به بیرون درز کرد
اگر شما هم یکی از تلفن‌های سری گلکسی سامسونگ را در اختیار دارید، قطعا علاقه دارید از زمان بروزرسانی دستگاه خود به آخرین نسخه‌ از سیستم عامل اندروید مطلع شوید. اطلاعات جدید، زمان‌بندی این بروزرسانی را مشخص کرده است.
  • جدیدترین بازی ها
این اطلاعات که زمان‌بندی شرکت سامسونگ برای عرضه بروزرسانی اندروید 6 را برروی سری گلکسی نشان می‌دهد، به دو دسته مجزا تقسیم بندی شده است. فاز اول، شامل دو گوشی گلکسی نوت 5 و گلکسی اس 6 اج پلاس می‌شود. انتظار می‌رود این دو گوشی در ماه بعد این بروزرسانی را دریافت کنند.

این بروزرسانی با عرضه برروی گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج در ماه ژانویه ادامه پیدا می‌کند. سپس در ماه فوریه، باید در انتظار عرضه این بروزرسانی برای گلکسی نوت اج و گلکسی نوت 4 باشید. این محصولات، تنها اعضای خانواده گلکسی هستند که تاریخ مشخصی برای دریافت این بروزرسانی را در اختیار دارند. دو گوشی گلکسی اس 5 و گلکسی آلفا نیز در فاز اول حضور دارند، اما هنوز در انتظار تاییدیه‌های فنی هستند.تمامی محصولاتی که در فاز دوم این بروزرسانی وجود دارند، در انتظار تاییده فنی به سر می‌برند. این فاز شامل گلکسی A8، گلکسی A7، گلکسی A5، گلکسی A3، گلکسی E7 و گلکسی E5 می‌شود.

بروزرسانی اندروید 6 شامل ویژگی‌های جدیدی همچون قابلیت Doze خواهد بود. این قابلیت هنگامی که برای مدت مشخصی از تلفن خود استفاده نکنید، برنامه‌های پس زمینه را متوقف می‌کند تا زمان آماده به کار گوشی شما افزایش یابد. همچنین قابلیت Google On Tap با توجه به متون صفحنه نمایش، نتایج جستجو را به شما نمایش خواهد داد. به علاوه می‌توانید بر خلاف گذشته، مجوزهای مختلف و منحصر به فردی را به برنامه مورد نظر خود اختصاص بدهید.
منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر