اطلاعات جدیدی از بازی Days Gone منتشر شد

اطلاعات جدیدی از بازی Days Gone منتشر شد
بازی Days Gone یکی از بازی‌های جدید سونی بود که در کنفرانس E3 2016 برای اولین بار معرفی و دقایقی از گیم‌پلی آن به‌نمایش گذاشته شد. امروز اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر شد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
کنفرانس امسال سونی در E3 2016 قطعا جذاب‌ترین کنفرانس نمایشگاه بود. بازی Days Gone با نمایش یک تریلر و دقایقی از گیم‌پلی برای اولین بار در این کنفرانس و بعنوان بازی انحصاری پلی‌استیشن 4 معرفی شد و مورد توجه بسیاری از علاقه‌مندان قرار گرفت. 
Loading the MediaPack player...
تریلر گیم‌پلی بازی Days Gone در نمایشگاه E3 2016

در نگاه اول بازی Days Gone یک بازی دیگر بر مبنای دنیای زامبی‌هاست، اما با توجه به صحبت‌های اخیر امانوئل راث (Emmanuel Roth) سرپرست تیم انیماتورهای بازی، این موجودات زامبی نیستند. بر اساس صحبت‌های راث، این موجودات freakers نام دارند و زنده هستند‍! او در ادامه صحبت‌هایش از تلاش freakers برای زنده ماندن صحبت کرد. این موجودات هم برای زنده ماندن دست به هر کاری می‌زنند و ممکن است آن‌ها را در حال تهیه و شکار غذا و حتی خوردن ببینید. 

به غیر از freakers خطرات فراوانی در محیط بازی شما را تهدید می‌کنند. همین موضوع می‌تواند تجربه‌ای متفاوت را نسبت به سایر بازی‌هاش مشابه برای شما رقم بزند. به همین دلیل شاید بتوان بازی The Last of Us را شبیه‌ترین بازی به Days Gone قلمداد کرد. در Days Gone یک محیط Open World را پیش رو خواهید داشت و تمام محیط بازی یک خطر جدی برای شما محسوب می‌شود. دشمنانی در بازی وجود دارند که هماهنند شخصیت‌ اصلی بازی زنده مانده‌اند. آن‌ها توانایی زنده ماندن را از طریق مبارزه، کشتن freakers و یا انسان‌های دیگر به‌دست آورده‌اند و هر انسان غریبه‌ای در بازی، می‌تواند یک خطر جدی محسوب شود.

در بازی Days Gone امکان پیدا کردن وسایل نقلیه، تجهیزات جدید و ابزار آلات مختلفی را خواهید داشت و می‌توانید با بعضی از آن‌ها، وسایل تازه‌ای ساخته و یا سلاح گرم خود را ارتقا دهید. به گفته تیم سازنده در استودیو Bend، بازی Days Gone هنوز در مراحل اولیه ساخت قرار دارد و احتمالا در سال 2017 منتشر می‌شود. این بازی به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 درنظر گرفته شده است.

منبع: VG247
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر