اطلاعات جدیدی از گیم پلی بازی FIFA 17 منتشر شد + ویدیو

اطلاعات جدیدی از گیم پلی بازی FIFA 17 منتشر شد + ویدیو
با معرفی FIFA 17، بلافاصله مشخص شد که بازی جدید این مجموعه دچار تغییر و تحولات اساسی شده و با تغییر موتور بازی اتفاقات تازه‌ای برای بازی خواهد افتاد. امروز اطلاعات جدیدی از بازی و گیم‌‌پلی آن منتشر شد که نشان‌دهنده تغییرات اساسی در FIFA 17 است. با ما همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
در زمان معرفی بازی FIFA 17 مشخص شد که این بازی با موتور Frostbite ساخته شده است. موضوعی که از همان تریلر ابتدایی بازی، تاثیر Frostbite را روی جلوه‌های گرافیکی بازی نشان می‌داد. واضح بود که با تغییر موتور بازی، تغییرات بسیار وسیعی در بازی شکل بگیرد و مسلما این تغییرات فقط در جلوه‌های بصری بازی تاثیر نداشته و تیم سازنده به فکر تحولات در بازی جدید خود هستند. 

امروز اطلاعات جدیدی از گیم‌پلی بازی و ضربات شروع مجدد در وبسایت EA Sports منتشر شد. سم ریورا (Sam Rivera) سرپرست توسعه‌دهندگان بخش گیم‌پلی بازی، توضیحاتی پیرامون گیم‌پلی بازی و ضربات شروع مجدد ارایه کرد. ریورا تایید کرد که سیستم ضربات شروع مجدد در بازی FIFA 17 دچار تحولات اساسی شده و تفاوت بسیاری با نسخه‌های پیشین دارد. 

به‌طور مثال سیستم مربوط به ضربات کرنر دچار تفاوت بسیار زیادی با نسخه‌های قبل شده است. در بازی‌های قبلی جهت ارسال توپ به روی دروازه، به‌ همراه شدت ضربه را تعیین می‌کردیم. این اتفاق در بازی FIFA 17 به شکل دیگری رخ می‌دهد و شما دقت بیشتری در سانتر توپ خواهید داشت. می‌توانید محل حدودی فرود توپ را مشخص کنید و همزمان بازیکن مورد نظر درون محوطه جریمه را به سمت آن نقطه هدایت کنید. در این حالت می‌توانید از بازیکنان بلند قد خود استفاده بهتری داشته باشید. همچنین با بیشتر نگه داشتن دکمه X در ایکس‌باکس وان (دکمه مربع در پلی‌استیشن 4) توپ کات بیشتری خواهد گرفت. 

مکانیزم به‌کار رفته در ضربات کرنر، در ضربات ایستگاهی و زمانی که قصد ارسال توپ به‌روی دروازه را دارید نیز صدق می‌کند. نکته قابل توجه در ضربات ایستگاهی، آزادی عمل بسیار بالای گیمر در مشخص کردن محل قرار گرفتن بازیکن پشت توپ است. شما فاصله و زاویه بازیکن تا توپ را مشخص خواهید کرد و این موضوع تاثیر مستقیم روی شدت ضربه نیز خواهد داشت. تغییر موقعیت و جایگاه بازیکن قبل از زدن ضربات شروع مجدد، در ضربات پنالتی نیز به‌کار رفته است. نکته‌ای که کمک می‌کند با روش‌های بسیار متنوعی ضربات آزاد و پنالتی خود را روانه دروازه حریف کنید. 

در پرتاب اوت نیز تغییراتی صورت گرفته و می‌توان با دقت و آزادی عمل بیشتری این کار را انجام داد. همچنین قابلیت راه رفتن کنار زمین برای بدست آوردن زاویه دید بهتر نسبت به بازیکن خودی، و پرتاب‌های تقلبی برای گول زدن بازیکنان حریف نیز وجود دارد. شما می‌توانید تمام این تغییرات را در تریلر منتشر شده از بازی FIFA 17 مشاهده کنید: 
Loading the MediaPack player...
بازی FIFA 17 تاریخ 6 مهر برای ایکس‌باکس وان، اکس‌باکس 360، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 3 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه‌های نسل هفتمی بازی از بسیاری ویژگی‌های نسخه‌های نسل حاضر پشتیبانی نخواهند کرد. 

منبع: EA Sports
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر