اعلام جنگ گروه Anonymous علیه دونالد ترامپ

اعلام جنگ گروه Anonymous علیه دونالد ترامپ
گروه معروف Anonymous که به خاطر فعالیت‌های خود درزمینه هک مشهور است، رسما علیه دونالد ترامپ، نامزد ریاست جمهوری آمریکا، اعلام جنگ کرد. اما دلیل این موضوع دقیقا چیست؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
احتمالا شما هم نام دونالد ترامپ را در چند وقت اخیر زیاد شنیده‌اید. او که یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است، با حرف‌ها، سخن‌رانی‌ها و بیاناتی که در چند ماه اخیر داشته، به‌عنوان یک سوژه داغ برای رسانه‌های جهان شناخته می‌شود. البته نباید حرف‌های نژاد پرستانه، زشت و غیرمنطقی او را فراموش کرد؛ حرف‌هایی که باعث خشم بسیاری از افراد شده است.

اما به نظر می‌رسد اعضای گروه هک Anonymous نیز همچون هزاران نفر دیگر در دنیا، با گفته‌های زشت و بی‌اساس ترامپ موافق نیستند و اکنون، او هدف بعدی آن‌ها برای مبارزه سایبری است. درواقع آن‌ها در بیانیه خود، به ترامپ «اعلام جنگ کامل» کرده‌اند. همچنین Anonymous تهدید می‌کند که عملیات‌ هک انجام‌شده، کمپین ترامپ را به‌شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد.به نظر می‌رسد حمله‌های موردنظر Anonymous، از طریق حملات DDoS به وب‌سایت ترامپ صورت بگیرد؛ حملاتی که باعث آفلاین شدن وب‌سایت او خواهد شد. همچنین آن‌ها پیام رسمی را منتشر کرده‌اند که در آن می‌گویند:

دونالد ترامپ عزیز، مدتی می‌شود که تو را تحت نظر داریم و چیزی که می‌بینیم، بسیار نگران‌کننده است. کمپین تنفر برانگیز و نامناسب تو، با گفته ترسناکی که بیان کرده‌ای، نه‌تنها کشور آمریکا، بلکه کل جهان را شوک زده کرده است. درواقع تو چیزی را می‌گویی که مخاطب‌ تو می‌خواهد بشنود. اما در واقعیت، به چیزی جز طمع و قدرت شخصی خود اهمیت نمی‌دهی.

آن‌ها در ادامه پیام خود، از دیگر هکرهای جهان نیز دعوت می‌کنند تا حملات خود را علیه دونالد ترامپ آغاز کنند:

ما از شما می‌خواهیم که وب‌سایت او را از بین ببرید و با تحقیق و جستجو، چیزهایی را فاش کنید که نمی‌خواهد مردم بدانند. ما باید کمپین و برند او را به‌کلی نابود کنیم. از هر فرد توانا در این زمینه که به یک کامپیوتر دسترسی دارد، دعوت می‌کنیم تا در این عملیات شرکت کند. این یک اخطار نیست، این یک اعلام جنگ کامل است.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر