افت کیفیت برخی عناوین در اجرا روی پلی‌استیشن 4 پرو

افت کیفیت برخی عناوین در اجرا روی پلی‌استیشن 4 پرو
در حالی که انتظار می‌رفت پلی‌استیشن 4 پرو با بهره‌گیری از سخت‌افزار قدرتمند، اجرای روان‌تر بازی‌های ویدئویی را به ارمغان بیاورد، به‌نظر می‌رسد برخی عناوین، در هنگام اجرا روی این کنسول جدید با مشکلات جدی دست و پنجه نرم می‌کنند.
  • جدیدترین بازی ها
به گزارش وب‌سایت Ubergizmo، برخی بازی‌های ویدئویی با اجرا روی کنسول جدید سونی با مشکلات جدی روبرو شده‌اند. نکته قابل توجه اینکه، این عناوین آنچنان هم گم‌نام نبوده و در میان آن‌ها اسامی مانند The Last of Us و Skyrim Special Edition نیز به چشم می‌خورد. آن‌طور که از شواهد امر پیداست، در جریان بازی لحظاتی وجود دارد که گیمر افت فریم قابل توجهی را تجربه کرده و اجرای روان بازی در مقایسه با آنچه در پلی‌استیشن 4 شاهد بودیم با مشکل مواجه می‌شود.
این تجربه، با ادعای سونی مبنی بر حفظ کیفیت بازی در هنگام اجرا روی کنسول جدید (در مقایسه با تجربه آن روی پلی‌استیشن 4) متناقض است. به عنوان مثال، اجرای بازی The Last of Us اگرچه روی پلی‌استیشن 4 با نرخ 60 فریم بر ثانیه اجرا می‌شود اما در پلی‌استیشن 4 پرو این نرخ ممکن است به 5 فریم بر ثانیه کاهش یابد.
درنظر داشته باشید که افت کیفیت، تنها به تعداد محدودی از عناوین مربوط بوده و در اجرای سایر بازی‌های ویدئویی، تجربه کاملا ایده‌آلی را خواهید داشت. با این تفاسیر باید منتظر مانند و دید توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدئویی و یا حتی شرکت سونی چه راهکاری را برای برطرف کردن این مشکل ارائه خواهند داد.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر