افزایش چشمگیر میزان فروش آیفونهای اپل در بازار چین

افزایش چشمگیر میزان فروش آیفونهای اپل در بازار چین
شرکت تحلیلگر Canalys از افزایش چشمگیر میزان فروش آیفون‌های اپل در بازار چین، در سه ماهه سوم سال 2017 میلادی خبر داده است.
  • جدیدترین بازی ها
اگرچه تحلیلگران معتقدند آیفون 8 و آیفون 8 پلاس در بازار فروش، عملکردی ضعیف‌تر از حد انتظار ارائه داده‌اند اما به‌نظر می‌رسد این عملکرد در حدی بوده است که بهبود آمار فروش کوپرتینو در بازار چین منجر شود. بر این مبنا، گزارش موسسه تحلیلگر Canalys حکایت از آن دارد که پس از 18 ماه آمار فروش پایین، آیفون بالاخره موفق شده شرایط خود را در بازار چین بهبود ببخشد و افزایش چهل درصدی را در میزان فروش به ثبت برساند. 

بر اساس این گزارش، در سه ماهه سوم سال جاری میلادی، 11 میلیون فروش برای آیفون‌های اپل به ثبت رسیده است که این رقم در مقایسه با آمار فروش 8 میلیون دستگاه آیفون در سال گذشته میلادی، یک موفقیت چشمگیر به حساب می‌آید. در ثبت این موفقیت، آیفون 8 هم نقش به سزایی داشته است. Canalys‌ مدعی شده آیفون سهم قابل توجهی از آمار فروش را در سه ماهه سوم سال جاری میلادی به خود اختصاص داده است. سهمی که فراتر از میزان فروش آیفون‌های سری 7 در سه ماهه سوم سال 2016 میلادی بوده است. 
با وجود این، به نظر می‌رسد چشم‌انداز آینده برای مسئولان اپل آنچنان روشن نیست. Canalys هم مدعی شده اپل در سه ماهه بعدی، این سطح از افزایش میزان فروش را در بازار چین گزارش نخواهد کرد.

منبع: Betanews
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر