ال‌جی رشد آینده خود را در خودروهای الکتریکی و اینترنت اشیاء می‌بیند

ال‌جی رشد آینده خود را در خودروهای الکتریکی و اینترنت اشیاء می‌بیند
شرکت ال‌جی قصد دارد در آینده فناوری‌های جدیدی را به صنعت خودروهای الکتریکی بیاورد. بر اساس گفته‌های این شرکت، باید در آینده‌ای نزدیک شاهد رشد بسیار زیاد اینگونه از خودروها و همچنین اینترنت اشیاء باشیم.
  • جدیدترین بازی ها
درحال حاضر ال‌جی بر روی فناوری کار می‌کند که به شما اجازه می‌دهد اطلاعات را بر روی شیشه اتوموبیل خود مشاهده کنید. درواقع این فناوری یک صفحه نمایش پانارومایی است که اطلاعات را بر روی شیشه اتوموبیل به کاربر منتقل می‌کند. می‌توان گفت این روش کم‌ترین خطر را برای راننده دارد؛ چرا که باعث حواس پرتی وی نخواهد شد. اما شیشه جلوی اتوموبیل ذکر شده تنها یکی از چندین دستگاه، صفحه‌های نمایش و فناوری‌های جدید ال‌جی خواهد بود که به عقیده آن‌ها می‌تواند به این شرکت در رشد بیشتر کمک کند.

ال‌جی این دسته از فناوری‌های جدید را در طول کنفرانس مطبوعاتی خود در CES سال 2016 معرفی کرد. در این بین Skott Ahn، رئیس بخش فناوری در شرکت ال‌جی اعلام کرد که این شرکت درحال حاضر بر روی سنسورهایی کار می‌کند که می‌توانند اطلاعات بسیار بیشتری ار جاده را در اختیار راننده قرار بدهند؛ اطلاعاتی که می‌تواند حتی خارج از دید محدود راننده باشد.به علاوه به نظر می‌رسد ال‌جی سرمایه گذاری هنگفتی را در زمینه اینترنت اشیا انجام داده است. درواقع هدف آن‌ها از این کار، هوشمند ساختن و اتصال دستگاه‌های مختلف به یکدیگر است. درحال حاضر نیز ال‌جی با شرکت گوگل در زمینه بهبود فناوری‌های خانه هوشمند همکاری می‌کند.

در این بین Gayathri Rajan، رئیس بخش مدیریت محصولات در شرکت گوگل، می‌گوید ال‌جی در بحث فناوری اینترنت اشیاء، یک شریک بسیار مهم و استراتژیک برای گوگل است. او می‌گوید این دو شرکت درحال حاضر بر روی اشیاء هوشمند کار می‌کنند. همچنین آن‌ها قصد دارند حریم شخصی و امنیت را به بخش‌های بسیار مهمی در اتصال اینگونه وسایل تبدیل کنند.

فناوری جدید ال‌جی، روشی خواهد بود که می‌توانید تمامی وسایل ال‌جی خانه را به صورت هوشمند به یکدگیر متصل کنید. از ماشین ظرف شویی گرفته تا قهوه ساز و تلویزیون، همگی به یکدیگر متصل خواهند شد. می‌توانید از دستگاه‌های متصل بخواهید تا سالم بودن یک غذا را به وسیله یک سنسور مخصوص بررسی کنند.منبع: VentureBeat
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر