ال جی به شایعات پلاستیکی بودن بدنه جی 5 واکنش نشان داد

ال جی به شایعات پلاستیکی بودن بدنه جی 5 واکنش نشان داد
اگر در چند روز گذشته اخبار گوشی‌های هوشمند را دنبال کرده باشید، بی‌شک می‌دانید که بر اساس ادعای برخی از کاربران، گوشی ال‌جی جی 5 از بدنه پلاستیکی بهره می‌برد. اکنون شرکت ال‌جی به این خبر و فضای شکل‌گرفته پیرامون آن، واکنش نشان داده است.
  • جدیدترین بازی ها
یکی از آزمایش‌کنندگان گوشی‌های هوشمند در یوتیوب یعنی JerryRigEverything، به‌تازگی گوشی جی 5 را مورد آزمایش بسیار سختی قرار داده است. بعد از این آزمایش – که مقاومت دستگاه در برابر عوامل خارجی را بررسی می‌کرد – او متوجه نکته‌ای بزرگ در ساختار دستگاه شده است. یکی از اصلی‌ترین نکاتی که شرکت ال‌جی با معرفی جی 5 بر روی آن مانور داد، فلزی بودن دستگاه بود. اما بر اساس ویدئوی منتشرشده از سوی JerryRigEverything، به نظر می‌رسد قطعات پلاستیکی در زیر لایه‌های بخش پشتی دستگاه وجود دارد.شاید در نگاه اول این تنها یک دروغ تبلیغاتی علیه شرکت ال‌جی به نظر برسد. درواقع هنوز نمی‌دانیم که گفته‌های JerryRigEverything تا چه اندازه صحت دارد، اما ال‌جی، در بیانه‌ای که در اختیار اعضای وب‌سایت اندروید آتوریتی (Android Authority) قرار داده است، به خریداران خود اطمینان می‌دهد که گوشی جی 5 از بدنه یکپارچه فلزی ساخته می‌شود. درواقع ال‌جی می‌گوید پلاستیک مشاهده‌شده در لایه‌های بعدی، در اصل پلاستیک نیست و ماده‌ای با کیفیت بهتر است.

ال‌جی می‌گوید هدف از پوشاندن این بخش با یک لایه دیگر – رنگ ظاهری دستگاه – حفظ ظاهر یکپارچه محصول بوده است. اگر ال‌جی قصد داشت این کار را انجام ندهد، مجبور بود تا همچون شرکت اپل، خطوط آنتن را در بیرون از دستگاه به نمایش بگذارد. شاید بیانیه ال‌جی بتواند بار دیگر به شما اطمینان بدهد که این شرکت کره‌ای، تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا محصول زیبا و بادوامی را به مخاطبان خود ارائه کند.

منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 17 فروردین 1395
نه دیگه. خرابش کردن، نکته ی بدنه ی فلزی اینه که حس فلز بده، چه فایده ای داره از فلز ساخته بشه حس پلاستیک رو داشته باشه؟

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر