امکانات نسخه ی بعدی اینستاگرام در حال تست توسط برخی از کاربران هستند

امکانات نسخه ی بعدی اینستاگرام در حال تست توسط برخی از کاربران هستند
اینتساگرام ممکن است به زودی یکی از امکانات فیس بوک را در اپ خود جای دهد. این قابلیت جدید در حال تست توسط گروه کوچکی از کاربران است و حالا اسکرین‌شات‌هایی از آن به اینترنت درز کرده است.
  • جدیدترین بازی ها
ظاهرا این قابلیت جدید امکان ایجاد Business Profile یا پروفایل‌های تجاری است، و عکسهای مربوط به نسخه‌ی در حال تست توسط سایت blog.later.com به اینترنت درز کرده است. این عکسها پروفایل یک بیزس مرتبط با سلامتی و ورزش در نیوزیلند را به نمایش می‌گذارند و نکته‌ی جالب وجود دکمه‌ی Contact یا تماس در کنار دکمه‌ی Follow است.

زمانی که این دکمه را بفشارید، امکان ارسال ایمیل، یا یافتن آدرس بیزنس مورد نظر را خواهید داشت:

اگر نگرانید که این عکسها قلابی باشند، باید بگوییم که اینستاگرام هم آنها را تایید کرده است. یک سخنگوی کمپانی به TechChurch گفته است که امکانات تجاری جدیدی به اینستاگرام اضافه خواهد شد و طی چند ماه آینده عرضه می شوند.
چیزی که هنوز مشخص نیست این است که دیگر چه امکاناتی به اینستاگرام اضافه خواهد شد؟ امکاناتی نظیر آنالیز اطلاعات و قابلیت فروش تبلیغات نیز در شایعه ها دیده می شوند. ولی این امکانات جدید هر چه که باشند ، موجب رسمیت بخشیدن بیشتر به تجارت اینستاگرامی و سهل‌تر شدن کار بسیاری از بیزنس ها خواهند شد.

منبع: Later.Blog
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر