امکان فعال سازی گوگل اسیستنت با کلمه دلخواه کاربر فراهم می‌شود

امکان فعال سازی گوگل اسیستنت با کلمه دلخواه کاربر فراهم می‌شود
بر اساس گزارش وب‌سایت 9to5Google متخصصان گوگل به دنبال راهکاری هستند تا امکان استفاده از کلیدواژه‌ها و کلمات شخصی را برای فعال سازی Google Assistant فراهم کنند.
  • جدیدترین بازی ها
در حال حاضر کاربران باید از ترکیب‌هایی شامل Hey Google یا Ok Google برای فعال‌سازی دستیار دیجیتالی گوگل استفاده کنند. این در حالی است که دستیارهای دیجیتالی نظیر آمازون تعداد گزینه‌های بیشتری شامل Alexa، Amazon، Echo و حتی Computer را برای فراخوان دستیار دیجیتالی خود پیش روی کاربران قرار داده که علاوه بر تنوع بیشتر، به مراتب ساده‌تر هم هستند. 

اما به نظر می رسد این شرایط به زودی تغییر خواهد کرد. وب‌سایت 9to5Google با بررسی کدهای اپلیکیشن گوگل به این نتیجه رسیده که احتمالا به زودی امکان استفاده از طیف وسیع‌تری از کلمات و واژه‌ها برای فعال‌سازی دستیار دیجیتالی گوگل وجود خواهد داشت. علاوه بر این، کاربران این امکان را خواهند داشت تا اسیستنت را برای تشخیص واژه‌های تعیین شده،‌آموزش دهند. البته با اضافه شدن ترکیب‌های جدید، کاربران همچنان امکان استفاده از Hey Google یا Ok Google را خواهند داشت. 
هنوز مشخص نیست این قابلیت چه زمانی در اختیار کاربران دستگاه‌های اندرویدی قرار خواهد گرفت اما ادغام کدهای جدید در اپلیکیشن گوگل نشان از تمرکز متخصصان این شرکت به منظور بهینه سازی هرچه بیشتر اسیستنت دارد.

منبع: 9to5Google
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر