انتشار بیلد جدید ویندوز 10 موبایل برای کاربران اینسایدر در گروه Fast Ring

انتشار بیلد جدید ویندوز 10 موبایل برای کاربران اینسایدر در گروه Fast Ring
هم اکنون کاربران اینسایدر در پلفترم مایکروسافت که در گروه دریافت کنندگان Fast Ring قرار دارند، می‌تواند بیلد جدید ویندوز 10 موبایل را دریافت کنند.
  • جدیدترین بازی ها
این پیشنمایش فنی که 10586.29 نام دارد، بسیاری از باگ‌ها را برطرف کرده و همچنین بروزرسانی‌هایی را در بخش امنیت برای کاربران عرضه می‌کند. گفتنی است که از این بروزرسانی در مقایسه با بیلد قبلی (10586) به عنوان یک نسخه کامل کننده یاد می‌شود. بیلد 10586 هم اکنون برای هر دو گروه Fast Ring و Slow Ring در دسترس است.

اما بد نیست نگاهی دقیق‌تر به بهبود‌های ایجاد شده در بیلد 10586.29 داشته باشیم. در این پیشنمایش فنی، برنامه Windows Phone Recovery Tool بروزرسانی را دریافت کرده است که به کاربرانی که دارای گوشی‌های از کار افتاده یا هنگ کرده اجازه می‌دهد با اتصال تلفن خود به یک کامپیوتر، یکی از سه سیستم عامل ویندوز 7، ویندوز 8.1 و ویندوز 10 را دوباره روی آن‌ها نصب کنند و تلفن‌ خود را دوباره به کار بیاندازند. همچنین این بیلد جدید امکان پشتیبانی برنامه Windows Insider از دستگاه‌هایی همچون LG Lancet، لومیا 550، لومیا 950 و لومیا 950 ایکس‌ال‌ را فراهم خواهد کرد.دیگر بهبودهای ساختاری که در این بیلد جدید ایجاد شده‌اند، مربوط به نسخه نهایی ویندوز 10 موبایل خواهند شد که به زودی عرضه می‌شود. همچنین مایکروسافت مشخص کرد که عدد اصلی این بیلد جدید 10586 است.

مایکروسافت می‌گوید به لطف نظرات و بازخوردهای کاربران، تجربه بروزرسانی برای انواع کاربران را بهبود بخشید است؛ حتی کاربرانی که با فضای کم دستگاه خود مشکل داشته‌اند. همچنین به گفته این شرکت، پایداری و عملکرد مرورگر اج نیز بسیار بهبود یافته است. همچنین با اضافه شدن قابلیت تصحیح خودکار، اکنون می‌توان URLها را با راحتی بیشتر در ستون آدرس این مرورگر نوشت. به علاوه قابلیت بلوتوث نیز در این پیشنمایش فنی از پایداری بسیار بیشتری برخوردار خواهد بود. در آخر نیز باید گفت مشکلاتی که ارسال یا دریافت MMS را غیر ممکن کرده بودند، در این نسخه برطرف شده‌اند.


منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر