انتشار لیست با ارزشترین برندهای خودروساز جهان، مرسدس بنز در صدر

انتشار لیست با ارزشترین برندهای خودروساز جهان، مرسدس بنز در صدر
بر اساس گزارش جدید Brand Finance، مرسدس بنز در صدر با ارزشترین شرکت‌های خودروسازی جهان قرار دارد.
  • جدیدترین بازی ها
بر اساس جدیدترین گزارش‌های برند فایننس، شرکت آلمانی مرسدس بنز با ارزش 43.9 میلیارد دلار در صدر با ارزشترین شرکت‌های خودروساز جهان قرار گرفته است. ارزش مرسدس بنز در مقایسه با سال گذشته میلادی، رشد 24 درصدی را به ثبت رسانده است. عامل کلیدی که باعث افزایش ارزش این برند شده رشد 9.9 درصدی است که در میزان فروش خودروهای این شرکت شاهد بوده‌ایم تا 2.3 میلیون دستگاه از محصولات این شرکت به فروش برسد. در جایگاه دوم، تویوتا با ارزش 43.7 میلیارد دلار قرار گرفته است. این در حالی است که بی ام و افزایش 6 درصدی ارزش و رسیدن مجموع قیمت‌گذاری برند به 41.8 میلیارد دلار را شاهد بوده است. 

برند فایننس مدعی شده در بازار آلمان، شاهد مهاجرت چشمگیر کاربران به سمت خرید محصولات برند مرسدس بنز و فاصله گرفتن از مدل‌های تولیدی شرکت‌هایی نظیر تویوتا هستیم. در این رده‌بندی، پس از بی ام و، به ترتیب نام برندهای فولکس واگن، هوندا، نیسان، پورشه، فورد، آئودی و شورولت به چشم می‌خورد. 
در خصوص تغییر ارزش در بازه زمانی 2017 و 2018 میلادی، استون مارتین برندی است که بیشترین میزان افزایش ارزش را به ثبت رسانده است. استون مارتین در مدت زمان یادشده رشد 268 درصدی را شاهد بوده است. 

منبع: carscoops
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر