انتشار Red Dead Redemption برای اکس‌باکس وان بر اثر یک اشتباه بود!

انتشار Red Dead Redemption برای اکس‌باکس وان بر اثر یک اشتباه بود!
چند روز پیش تعدادی از بازی‌های اکس‌باکس 360 از جمله Red Dead Redemption برای مدتی کوتاه در اکس‌باکس وان قابل بازی شدند. اما این بازی‌ها به دلیل انتشار اشتباه از دسترس خارح شده‌اند و مایکروسافت با انتشار عذرخواهی رسمی، اتفاق پیش آمده را یک اشتباه خواند.
  • جدیدترین بازی ها
همانطوری که می‌دانید مدتی است که از انتشار قابلیت Backwards Compatibility برای اکس‌باکس وان می‌گذرد، این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد بازی‌های اکس‌باکس 360 را در اکس‌باکس وان اجرا کنند و به تعداد بازی‌ها با قابلیت Backwards Compatibility در هر ماه افزوده می‌شود. چند روز پیش، تعدادی بازی جدید از جمله Red Dead Redemption به این لیست اضافه و روز گذشته حذف شدند.

پس از حذف ناگهانی بازی‌ها از این لیست و به دلیل سردرگمی بازیکنان؛ لری هرب، مدیر برنامه‌نویسی سرویس اکس‌باکس که بیشتر با اسم مستعار Major Nelson در وب‌سایت Reddit بابت مشکلات و سردرگمی ایجاد شده در اثر این اشتباه عذرخواهی کرد. هرب می‌گوید:
مایکروسافت تمام بازی‌های اکس‌باکس 360 را در شبیه‌ساز تست می‌کند تا از کیفیت کافی این عناوین اطمینان پیدا کند، به خاطر یک اشتباه تعدادی از بازی‌های در حال تست اشتباهاً در دسترسی عمومی قرار گرفته‌اند. ما دسترسی به این بازی‌ها را در حال حاضر قطع کرده‌ایم، و به خاطر سردرگمی ایجاد شده عذرخواهی می‌کنم. ما به زودی اطلاعات بیشتری درباره عناوین جدید Backwards Compatibility می‌دهیم.

علاوه بر Red Dead Redemption، عناوین دیگری از جمله Halo Wars،Castlevania: Symphony of the Night و Tekken Tag Tournament 2 به خاطر همین اشتباه برای یک روز قابل دسترسی شدند. در حال حاضر دسترسی به این بازی‌ها با آپدیت اجباری قطع شده است، البته در صورتی که این بازی‌ها را دانلود کرده‌اید فایلهای دانلود شده پاک نخواهند شد و تنها به این بازی‌ها دسترسی ندارید. هنوز تاریخ مشخصی  برای انتشار دوباره این بازی‌ها برای اکس‌باکس وان اعلام نشده، اما احتمالاً به زودی مایکروسافت یک تاریخ مشخص را اعلام می‌کند.

منبع: Polygon
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر