اندروید مارشملو برای سه گوشی اکسپریا عرضه شد

اندروید مارشملو برای سه گوشی اکسپریا عرضه شد
سونی در یک اقدام غیرمنتظره، اندروید 6 را برای سه گوشی از سری اکسپریا Z منتشر کرده است. اما سه‌گوشی که می‌توانند این به‌روزرسانی را دریافت کنند دارای چه شماره مدلی هستند؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
چندی پیش بود که سونی به کاربران خود اجازه می‌داد تا در طی یک برنامه کنترل‌شده، در انجام نسخه آزمایشی اندروید 6 برای گوشی‌های سری اکسپریا شرکت کنند. اگرچه این نسخه (همان‌طور که از نام «آزمایشی» آن پیدا است) با مشکلات زیادی همراه بود، اما به نظر می‌رسد اکنون سونی آماده است تا نسخه نهایی را عرضه کند. بر اساس گزارش بلاگ اکسپریا، سونی رسما عرضه به‌روزرسانی اندروید 6.0.1 را برای سه‌گوشی اکسپریا Z2، اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 کامپکت آغاز کرده است.البته نکته‌ای در این بین وجود دارد که باید به آن توجه کنید:

درواقع باید به این نکته اشاره کرد که تنها مدل‌های خاصی از این سه‌گوشی به‌روزرسانی اندروید 6 را دریافت کرده‌اند. در حال حاضر، مدل D6503 از اکسپریا Z2، مدل D6603 از اکسپریا Z3 و مدل D5803 از اکسپریا Z3 کامپکت، موفق شده‌اند تا این به‌روزرسانی را دریافت کنند.

مشتریانی که از گوشی‌های یکسان و شماره مدل‌های گوناگون بهره می‌برند، همچنان باید برای دریافت این به‌روزرسانی صبر کنند. اگرچه در حال حاضر هیچ اطلاعاتی مبنی بر زمان عرضه اندروید 6 بر روی دیگر شماره مدل‌ها وجود ندارد.

اما سوال بسیاری از افراد اینجاست: این آپدیت چه ویژگی‌های جدیدی را با خود به همراه دارد؟ بر اساس گزارش بلاگ اکسپریا، به‌روزرسانی اندروید 6 مارشملو، نسخه 2.0.0 از اپلیکیشن دوربین را برای کاربران اکسپریا فراهم می‌کند. همچنین این به‌روزرسانی، شامل پچ امنیتی این ماه گوگل برای سیستم‌عامل اندروید می‌شود.

منبع: Android Authority
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (2 عدد)

ثبت پاسخ ali_a یکشنبه 22 فروردین 1395
مرسی که خبر دادید من برم اپدیت کنم
ثبت پاسخ mehdi یکشنبه 22 فروردین 1395
چه عجب سونی هم دست بکار شد!!

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر