اندروید 6 در سال جدید برای بلک‌بری پریو منتشر خواهد شد

اندروید 6 در سال جدید برای بلک‌بری پریو منتشر خواهد شد
در نهایت پس از شایعات و اخبار زیادی که پیرامون دستگاه بلک‌بری پریو منتشر شدند، این دستگاه به صورت رسمی توسط بلک‌بری معرف و عرضه شد. اکنون بلک‌بری درباره بروزرسانی نرم افزاری این محصول جزئیاتی را بیان کرده‌ است.
  • جدیدترین بازی ها
بلک‌بری پریو در این ماه و بدون مراسم رسمی عرضه، وارد بازار شد. در این مدت، بلک‌بری جزئیات مختلفی را درباره این محصول بیان کرده است. اما نوبتی هم که باشد، اکنون وقت آن است تا به بروزرسانی نرم افزاری آن پرداخته شود.

به گفته ران لاکس، مدیر بخش دستگاه‌ها از شرکت بلک‌بری، بروزرسانی اندروید 6 مارشملو در سال بعدی برای پریو عرضه خواهد شد. شاید گفتن این موضوع کمی زودهنگام یا عجیب باشد، اما به نظر می‌رسد هدف آن‌ها از بیان چنین موضوعی، اطمینان دادن به مشتریان درباره پشتیبانی نرم افزاری از این دستگاه است؛ چرا که اگر بلک‌بری در عرضه به‌هنگام و درست بروزرسانی نرم‌ افزاری برای اولین دستگاه اندرویدی خود ناکام بماند، این موضوع جلوه بدی برای آن‌ها خواهد اشت.همچنین بلک‌بری به تازگی اعلام کرد که این محصول به صورت ماهیانه بروزرسانی‌های امنیتی برای سیستم عامل اندروید را دریافت خواهد کرد. به نظر می‌رسد آن‌ها قصد دارند بعد از عرضه این بروزرسانی‌ها توسط گوگل، در عرض یک ماه آن‌ها را (حداقل در اروپا) عرضه کنند.


منبع: Android Authority
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر