اندروید 6 مارشملو برای دو گوشی گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج عرضه شد

اندروید 6 مارشملو برای دو گوشی گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج عرضه شد
تا کنون شایعات بسیاری در رابطه با عرضه بروزرسانی اندروید 6 بر روی پرچمداران سری گلکسی موجود بوده است. اما امروز می‌توانیم به صورت رسمی تایید کنیم که سامسونگ، عرضه این بروزرسانی را به صورت رسمی آغاز کرده است.
  • جدیدترین بازی ها
پیش از این شاهد انتشار تاریخ رسمی برای عرضه این بروزرسانی نبودیم؛ اما انتظار می‌رفت این بروزرسانی در ابتدای سال 2016 میلادی عرضه شود. اکنون به نظر می‌رسد این پیش‌بینی حقیقت داشته است؛ چرا که سامسونگ عرضه این بروزرسانی را برای دو گوشی گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج آغاز کرده است.

اما بروزرسانی 6.0.1 برای دو گوشی گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج، تنها در اختیار کاربران کره‌ جنوبی قرار گرفته است. این موضوع پس از عرضه آزمایشی این بروزرسانی بر روی تعداد محدودی از دستگاه‌ها رخ داد.


مدت زیادی است که کاربران سامسونگ در انتظار دریافت بروزرسانی اندروید 6 مارشملو هستند؛ چرا که گوگل این نسخه از سیستم عامل اندروید را سال گذشته برای سری نکسوس عرضه کرد. درحال حاضر تولید کنندگان کمی وجود دارند که عرضه این بروزرسانی را بر روی دستگاه‌های خود آغاز کرده باشند.

شاید درحال حاضر این بروزرسانی تنها در اختیار کاربران کره‌ای قرار گرفته باشد، اما این بدان معنی خواهد بود که روند عرضه بروزرسانی آغاز شده است. از این رو دیگر نیازی نیست کاربران مناطق دیگر در دنیار، زمان بیشتری را برای دریافت این بروزرسانی منتظر بمانند.منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر