اندروید 6 مارشملو بر روی 1.2 درصد از دستگاه‌های اندرویدی نصب شده است

اندروید 6 مارشملو بر روی 1.2 درصد از دستگاه‌های اندرویدی نصب شده است
چندماهی از عرضه نسخه ششم سیستم عامل اندروید می‌گذرد. اکنون گوگل آمار توزیع این سیستم عامل را منتشر کرده است تا نگاه بهتری به وضعیت آن داشته باشیم. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
با اینکه چند ماه از عرضه رسمی سیستم عامل اندروید توسط شرکت گوگل می‌گذرد، اما به نظر می‌رسد آمار استفاده از آن بسیار پایین است. بر اساس آماری که به صورت رسمی توسط گوگل منتشر شده است، درحال حاضر اندروید 6 بر روی 1.2 درصد از تمامی دستگاه‌های اندرویدی جهان وجود دارد. این آمار در دسامبر سال گذشته میلادی تنها 0.5 درصد بوده است و می‌توان رشدی 0.7 درصدی را در آن مشاهده کرد. البته چنین پیشرفتی در طول دو ماه، نمی‌توان آن‌چنان دلگرم کننده باشد.

البته باتوجه به شیوه‌هایی که اندروید از طریق آن توزیع می‌شود، انتظار می‌رود شاهد افزایش این ارقام در سال 2016 میلادی باشیم. اما بخشی از این گزارش که کمی تعجب برانگیز است، افزایش بسیار زیادی سهم اندروید لالی‌پاپ است. پیش از این نسخه لالی‌پاپ سهمی 29.5 درصدی از دستگاه‌های اندرویدی را در ماه دسامبر سال گذشته در اختیار داشت. اما اکنون سهم آن به عدد 34.1 درصد رسیده است.هنوز نمی‌دانیم دلیل چنین افزایشی دقیقا چیست؛ اما به احتمال زیاد عرضه دستگاه‌های جدید با نسخه لالی‌پاپ، یکی از اصلی‌ترین دلایل این موضوع است؛ چرا که هنوز هم بسیاری از تولیدکنندگان بزرگ محصولات خود را با این نسخه عرضه می‌کنند. اگر چه همانطور که پیش از این نیز اشاره شد، انتظار می‌رود درصد سهم اندروید مارشملو، با عرضه آن توسط دیگر تولیدکنندگان بزرگ، افزایش پیدا کند.منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر