اندروید 6.0.1 برای دستگاه‌های نکسوس عرضه شد

اندروید 6.0.1 برای دستگاه‌های نکسوس عرضه شد
شرکت گوگل به صورت رسمی اعلام کرد که نسخه 6.0.1 از سیستم عامل اندروید مارشملو، از امروز برای دستگاه‌های نکسوس عرضه خواهد شد.
  • جدیدترین بازی ها
همه ما می‌دانیم که شکلک‌ها (اموجی‌) راهی بسیار خوب برای تبدیل کردن یک مکالمه خسته کننده، به یک صحبت جالب و بامزه هستند. اما چه کسی فکرش را می‌کرد که روزی از راه خواهد رسید که شرکت‌های بزرگی همچون اپل و گوگل، برای در اختیار داشتن تعداد بیشتر اموجی در سیستم عامل‌های خود، با یکدیگر به رقابت بپردازند؟

چندماه پیش بود که با عرضه نسخه 9.1 سیستم عامل Ios، شرکت اپل تعداد بیشتری از اموجی‌های اختصاصی را برای پلتفرم خود عرضه کرد. سپس شرکت گوگل نیز اعلام کرد که آن‌ها قصد دارند موج جدیدی از اموجی‌ها را به زودی برای پلتفرم اندروید عرضه کنند.در اعلامیه‌ای رسمی که از سوی حساب کاربری نکسوس در توئیتر صورت گرفت، به نظر می‌رسد عرضه نسخه 6.0.1 اندروید مارشملو برای دستگاه‌های نکسوس آغاز شده است. این بروزرسانی نزدیک به 200 اموجی جدید را در اختیار کاربران خود قرار خواهد داد. در کنار عرضه این موج جدید از اموجی، دیگر بهبودهای ساختاری و همچنین رفع باگ‌ها در این سیستم عامل صورت گرفته است.

برای مثال برخی از کاربران پس از دریافت این بروزرسانی، حالت جدید Do Not Disturb را در دستگاه‌های خود مشاهده کرده‌اند. البته این تنها قابلیت اضافه شده به دستگاه‌های نکسوس نیست و امکانات بیشتری نیز در اختیار کاربران قرار گرفته است. همانطور که می‌دانیم، این بروزرسانی در ابتدا برای دستگاه‌های نکسوس عرضه می‌شود. پس اگر شما یکی از دارندگان این سری نیستید، باید کمی بیشتر برای دریافت نسخه 6.0.1 انتظار بکشید.منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر