اندروید N احتمالا بدون اپ دراور خواهد بود

اندروید N احتمالا بدون اپ دراور خواهد بود
گوگل هرساله سعی می‌کند تا با ایجاد تغییر در ساختار یا ظاهر سیستم عامل اندروید، تجربه کاربری بهتری را در اختیار مخاطبان خود قرار بدهد. اکنون گزارش‌هایی منتشر شده است که به حذف شدن اپ دراور در نسخه بعدی اندروید اشاره می‌کند. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
شاید یکی از بارزترین تفاوت‌ها میان دو سیستم عامل محبوب اندروید و Ios، در نحوه نمایش برنامه‌های گوناگون باشد. در حقیقت سیستم عامل Ios، تمامی برنامه‌های شما را در چندین صفحه متواری به نمایش می‌گذارد؛ درحالی که اندروید از بخشی با نام اپ دراور (App Drawer) بهره می‌برد که از طریق آن می‌توانید به تمامی برنامه‌ها دسترسی داشته باشید. شاید میزان علاقه به هر دو مورد، به سلیقه شخصی افراد بستگی داشته باشد، اما اگر بخواهیم شایعات جدید را جدی بگیریم، باید گفت گوگل اپ دراور را در اندروید N حذف خواهد کرد.

اما این گزارش از کجا به دست آمده است؟ اخیرا کاربران ویدئویی را مشاهده کرده‌اند که گفته می‌شود درواقع نمای کلی از اندروید بعدی، یعنی همان اندروید N است. در این ویدئو، می‌توانید سرویس‌های مختلف گوگل همچون کروم، نقشه و دیگر برنامه‌ها را مشاهده کنید. اما بخشی که نظر بسیاری را در این ویدئو به خود جلب کرده، عدم وجود اپ دراور است. حال تو پیش‌بینی به وجود می‌آید: 1. گوگل قصد دارد اپ دراور را به کلی از اندروید بعدی حذف کند 2. گوگل امکانی را به شما می‌دهد که در صورت تمایش، می‌توانید اپ دراور را غیر فعال کنید.البته ممکن است به دلیل آزمایش نسخه اولیه از این سیستم عامل، گوگل اپ دراور را حذف کرده باشد، چرا که وجود آن در این مرحله از کار نیاز نبوده است. البته اگر گوگل قصد انجام چنین کاری را داشته باشد، باید گفت در این راه تنها نیست. تا کنون دو شرکت ال‌جی و سامسونگ نیز چنین سیاست‌هایی را در پیش گرفته‌اند؛ سیاست‌هایی که به واسطه آن‌ها اپ دراور به کلی حذف شده است، یا کاربر می‌تواند آن را غیر فعال کند.

نظر شما چیست؟ آیا وجود اپ دراور یا عدم وجود آن می‌تواند بر تجربه کاربر تاثیری داشته باشد؟


منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر