اولین تریلر انیمیشن Resident Evil Vendetta منتشر شد

اولین تریلر انیمیشن Resident Evil Vendetta منتشر شد
چند روز پیش بود که انیمیشن جدیدی بر اساس مجموعه محبوب Resident Evil معرفی شد. انیمیشنی با نام Resident Evil Vendetta که با حضور چند شخصیت قدیمی و محبوب مجموعه، بسیار هیجان‌انگیز به‌نظر می‌رسد. با نقدستان و تماشای اولین تریلر این انیمیشن همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
حتما با انیمیشن‌های مجموعه Residnet Evil آشنایی دارید. بعد از انیمیشن‌های Degeneration در سال 2008 و Damnation در سال 2012، نوبه به انیمیشن جدیدی بنام Resident Evil Vendetta رسیده است. چند روز پیش این انیمیشن معرفی شد و حال می‌توانیم اولین تریلر رسمی آن را تماشا کنیم:
Loading the MediaPack player...
انیمیشن Resident Evil Vendetta با حضور شخصیت‌های محبوبی چون لیون اس‌ کندی، کریس ردفیلد و ربکا چمبرز، بسیار هیجان انگیز بنظر می‌رسد و مسلما طرفدارهای بازی‌های این مجموعه پس از تغییر سیاست‌های شرکت Capcom در بخش بازی‌های ویدیویی و ساخت بازی هفتم بدون حضور هیچ‌کدام از شخصیت‌های محبوب مجموعه، از این انیمیشن استقبال خوبی خواهند کرد. با اینکه هنوز چیزی از داستان این انیمیشن نمی‌دانیم، اما Capcom اعلام کرده که اتفاقات این انیمیشن پس از وقایع داستانی بازی Resident Evil 6 جریان خواهد داشت. انیمیشن Resident Evil Vendetta قرار است در بهار سال 2017 اکران شود. 

منبع: imdb
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر