اولین تصویر از گوشی جدید موتورولا منتشر شد

اولین تصویر از گوشی جدید موتورولا منتشر شد
اخیرا تصویری منتشر شده است که ادعا می‌شود به نسل چهارم گوشی Moto X مربوط باشد. با ما همراه باشید تا به بررسی این عکس و نکات قابل توجه آن بپردازیم.
  • جدیدترین بازی ها
شاید درحال حاضر برای بسیاری از تحلیلگران، منتقدان و فعلان حوزه فناوری این سوال مطرح باشد: محصول بعدی شرکت موتورولا در زمینه گوشی‌های هوشمند چه خواهد بود؟ این سوال، با توجه به این موضوع که شرکت لنوو طراحی و عرضه محصولات موبایل را به صورت کامل در اختیار موتورولا قرار داده است، اهمیت بیشتری نیز پیدا می‌کند. اکنون شاید بتوان گفت بخشی از پرسش ما با انتشار یک عکس جدید، پاسخ پیدا کند. به تازگی تصویری از نسل چهارم گوشی Moto X منتشر شده است که بدنه فلزی این دستگاه را نشان می‌دهد. البته به عقیده این منبع، عکس یافت شده تنها یک نمونه اولیه مهندسی است و احتمال تغییر در ظاهر محصول نهایی بسیار بالاست.این منبع می‌گوید دلیل استفاده از بدنه فلزی در طراحی اولیه این محصول، تصمیم موتورولا برای پیوستن به جمع سازندگان بزرگی است که در ساخت محصولات جدید خود از مواد عالی و بسیار خوبی همچون فلز استفاده می‌کنند. همچنین با توجه به قسمت پشتی، می‌توان حالت دایره‌ای بزرگی را مشاهده کرد که دوربین و دیر قسمت‌های مربوط به آن را در خود جا داده است. شاید بتوان گفت موتورولا قصد دارد در بخش دوربین تغییراتی اساسی را در محصول جدید خود ایجاد کند؛ قسمتی که هیچ‌وقت به عنوان قوی‌ترین قسمت در گوشی‌های هوشمند این سازنده نمایان نبوده است.

با نگاهی کلی به قسمت پشتی این دستگاه، می‌توان متوجه شد که موتورولا قصد دارد محصولی با تمرکز بر روی تجربه «چند رسانه‌ای» را به مخاطبان خود ارائه دهد. در این قسمت از دستگاه، بخشی مشاهده می‌شود که احتمال می‌دهیم اسپیکرهای این دستگاه باشد. به غیر از موارد یاد شده، نمی‌توان بخش دیگری را در این دستگاه مشاهده کرد که نظر ما را به خود جلب کند. تنها نکته باقی مانده که باید به آن اشاره کنیم، شکل دستگاه است که حالت فعلی گوشی‌های Moto X را حفظ می‌کند، اما این فرم همیشگی، این‌بار با یک بدنه فلزی مشاهده می‌شود.


منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر