اوپراتور استرالیایی بروزرسانی ویندوز 10 را روی گوشی‌های ویندوز 8.1 آزمایش می‌کند

اوپراتور استرالیایی بروزرسانی ویندوز 10 را روی گوشی‌های ویندوز 8.1 آزمایش می‌کند
بسیاری از دارندگان سری لومیا، در انتظار دریافت بروزرسانی ویندوز 10 هستند. به نظر می‌رسد دیگر زمان زیادی تا عرضه رسمی آن برای دیگر دستگاه‌ها در این سری باقی نمانده باشد؛ چرا که یکی از اوپراتورها در کشور استرالیا، هم اکنون این بروزرسانی را در مرحله آزمایش قرار داده است.
  • جدیدترین بازی ها
اگر قصد دارید از کار کردن با ویندوز 10 موبایل لذت ببرید، به ناچار باید یکی از دو گوشی لومیا 950 یا لومیا 950 ایکس‌ال را خریداری کنید؛ زیرا در حال حاضر این سیستم عامل تنها برای این دو محصول منتشر شده است. اما اگر در انتظار عرضه این بروزرسانی برای دستگاه خود با ویندوز 8.1 موبایل هستید، ممکن است در 1 الی 2 هفته آینده آن را دریافت کنید. پیش از این شرکت مایکروسافت اعلام کرده بود که قصد دارد این بروزرسانی را پیش از رسیدن به روزهای کریسمس عرضه کند.

در کنار آزمایش عرضه این بروزرسانی برای نسخه‌های آنلاکد از سری لومیا، هم اکنون برخی از اوپراتورهای مخابراتی نیز آزمایش این سیستم عامل را آغاز کرده‌اند. یکی از این اوپراتورها، شعبه استرالیای شرکتVodafona  است. این شرکت هم اکنون با عرضه جدول زمانبندی انتشار این بروزرسانی، می‌گوید آزمایش ویندوز 10 موبایل برای گوشی‌های لومیا 930، لومیا 730، لومیا 640، لومیا 640 ایکس‌ال و لومیا 630 درحال انجام است.البته اگر شما هم جزو گروه ویندوز اینسایدر هستید، درحال حاضر از نسخه پیشنمایش ویندوز 10 موبایل در دستگاه خود استفاده می‌کنید. روز گذشته، بیلد جدیدی از این پیشنمایش فنی منتشر شد که به گفته مایکروسافت تعدادی از باگ‌ها را از بین می‌برد و دستگاه را در بخش امنیتی بروزرسانی می‌کند. آخرین آمار رسمی، از نصب شدن ویندوز 10 موبایل روی 7 درصد از گوشی‌های ویندوزی خبر می‌دهد.


منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر