اپلیکیشن اندرویدی دیوار ” لذت فروش لوازم دست دوم “

اپلیکیشن اندرویدی دیوار ” لذت فروش لوازم دست دوم “
اپلیکیشن های اندرویدی یکی از ابزار های بسیار کاربردی برای فروش لوازم دست دوم در ایران به شمار می رود امروزه دیوار ابزاری است که کمتر کسی آن را نمی شناسد . در این مقاله سعی میکنیم این اپلیکیشن کاربردی را مورد بررسی قرار دهیم و ویژگی های بارز این اپلیکیشن را نسبت به سایر رقبا زیر ذره بین قرار دهیم.
  • جدیدترین بازی ها

صفحه اول اپلیکیشن دیوار

اپلیکیشن دیوار

در صفحه اول این اپلیکیشن شما میتوانید به منو و جستجوی اپلیکیشن دسترسی داشته باشید ، در این بخش از اپلیکیشن شما پس از مدتی که اگهی های خاصی را انتخاب کرده و ویژه کردید میتوانید در قسمت نشان شده ها مشاهده نماییید برای نشان دار کردن آگهی ا می توانید طبق تصویر زیر عمل کنید . همچنین در صفحه اصلی این اپ می توانید به آگهی هایی که قبلا ثبت کرده اید دسترسی داشته باشید . اگر می خواهید در این اپلیکیشن به ارسال آگهی بپردازید می توانید با زدن دکمه + در منوی اپلیکیشن براحتی به این ابزار دسترسی داشته باشید.

نشان دار کردن آگهی در اپلیکیشن دیوار

اپلیکیشن دیوار

صفحات آگهی در دیوار بسیار ساده و کاربردی است و شما با مشاهده صفحات آگهی ها می توانید کالای مورد نظرتان را یافته و از طریق زدن دکمه مخاطب اطلاعات تماس ایشان را در دسترسی داشته باشید ، ثبت آگهی در دیوار رایگان است ، تنها در برخی از دسته بندی ها برای ثبت آگهی باید هزینه پرداخت نمایید ، ثبت آگهی در بخش استخدام پولی بوده و کارفرمایان می توانند با پرداخت هزینه از خدمات آگهی استخدامی دیوار استفاده نمایند .

برای آشنایی با محیط کاربردی این اپلیکیشن تصاویری از محیط این اپلیکیشن تهیه شده است که امید است برای شما عزیزان مفید واقع گردد و اگر سوالی در مورد نحوه کار با این اپلیکیشن دارید میتونید در بخش نظرات این مقاله بپرسید ، در مقالات آینده سعی خواهیم کرد نحوه استفاده از این اپلیکیشن را برای ثبت آگهی برای شما عزیزان آموزش دهیم پس با ما همراه باشید .

تصاویری از رابط کاربردی اپلیکیشن آگهی دیوار

مشاهده مطلب در سایت زومتک
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این نقد نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر