اپلیکیشن جدیدی که امکان استفاده از iMessage را روی گوشی‌های اندرویدی فراهم می‌کند + لینک دانلود

اپلیکیشن جدیدی که امکان استفاده از iMessage را روی گوشی‌های اندرویدی فراهم می‌کند + لینک دانلود
اپلیکیشن جدیدی توسط یک توسه دهنده ناشناس منتشر شده که امکان استفاده از سیستم بسته پیام‌رسان اپل یعنی iMessage را فراهم می‌کند.
  • جدیدترین بازی ها
اپلیکیشن weMessage عنوان جدیدی است که امکان استفاده از iMessage را روی دستگاه‌های اندرویدی فراهم می‌کند. خبر بد اینکه اپلیکیشن یادشده با محدودیت‌هایی مواجه است. 
خبر خوب اینکه weMessage ترکیبی از یک اپلیکیشن و سرور است که توسط یک توسعه دهنده 16 ساله به نام Roman Scott راه‌اندازی شده است. اسکات، توضیحات مربوط به راهکار خود را در انجمن ردیت منتشر کرده است. این اپلیکیشن در پلی استور گوگل قرار گرفته است. با وجود این، برای استفاده از weMessage به کامپیوتر شرکت اپل نیاز خواهید داشت. 

به طور دقیق‌تر، این اپلیکیشن از دو بخش نرم‌افزاری تشکیل شده است. بخش اول، اپلیکیشن اندرویدی است و بخش دوم هم سرور پیام‌رسانی است که weServer نامیده شده است. به منظور استفاده از weMessage باید وی‌سرور را روی کامپیوتر مک خود نصب کنید. پس از این، weServer مانند پل ارتباطی بین کامپیوتر مک و دستگاه اندرویدی شما عمل می‌کند. این سرور در واقع فرایند پردازش و انتقال پیام‌های محیط iMessage از/به دستگاه‌های اندرویدی را برعهده می‌گیرد.
برای دانلود اپلیکیشن و دریافت جزئیات بیشتر بهاین لینک مراجعه کنید.

منبع: BGR
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر