اپلیکیشن نقشه‌ های اپل، محل پارک خودروی شما را به یاد خواهد داشت

اپلیکیشن نقشه‌ های اپل، محل پارک خودروی شما را به یاد خواهد داشت
نسخه جدید سیستم عامل اپل، iOS 10، تغییرات زیادی داشته که یکی از آن‌ها بهبود چشمگیر اپلیکیشن نقشه‌های اپل است. یکی از ویژگی‌های جدید این اپلیکیشن، شناسایی و ذخیره محل پارک خودروی شماست. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
یکی از تغییرات عمده در iOS 10، اپلیکیشن نقشه‌های اپل (Apple Maps) خواهد بود. اولین نسخه این اپلیکیشن آن چنان پر از باگ و ایراد بود که مدیرعامل اپل در بیانیه‌ای از کاربران عذرخواهی کرد و از آنان خواست که تا زمان رفع ایرادها و بهبود این اپلیکیشن، از اپلیکیشن‌های دیگر استفاده کنند.

در نتیجه انتظار می‌رود که نقشه‌های اپل در iOS 10، بسیار پیشرفت کرده باشد و به گزارش وبسایت 9t05mac، به یاد داشتن محل پارک خودرو، یکی از این ویژگی‌هاست. بنا به این گزارش، این اپلیکیشن به صورت خودکار محل پارک ماشین را به یاد خواهد داشت و احتیاجی به فعال کردن آن نخواهد بود.این ویژگی به کاربر اجازه می‌دهد تا مسیر منتهی به خودروی خود را پیدا کند، محل پارک خودرو را در صورت اشتباه بودن اصلاح کند و یا با استفاده از نشانه‌ای مانند بنای خاصی در نزدیکی محل پارک، خودروی خود را سریع‌تر پیدا کند. برای هر کسی که از محل خودروی خود عکس می‌گیرد تا آن را پیدا کند، این ویژگی‌ها بسیار کاربردی خواهند بود.

لازم به ذکر است که برای کار کردن این ویژگی احتیاج به CarPlay یا یک سیستم بلوتوثی دیگر دارید تا سوار شدن، پیاده شدن، حرکت و توقف خودروی شما را تشخیص دهد. با توجه به اینکه iOS 10 در فاز بتا قرار دارد، احتمال تغییر این ویژگی‌ها وجود دارد.
منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ سمیرا باحر پنج شنبه 27 خرداد 1395
چه جالب.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر