اپلیکیشن یونیورسال اسکایپ برای ویندوز 10 عرضه می‌شود

اپلیکیشن یونیورسال اسکایپ برای ویندوز 10 عرضه می‌شود
همان‌طوری که می‌دانید مایکروسافت تاکید زیادی بر اپلیکیشن‌های همگانی یا UWP در ویندوز 10 دارد. حالا در اقدامی جدید این شرکت قصد دارد اپلیکیشن یونیورسال اسکایپ را برای پلتفرم ویندوز 10 به‌زودی عرضه کند. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
شرکت مایکروسافت در سال گذشته اپلیکیشن لمسی اسکایپ را برای ویندوز 8 کنار گذاشت و دو اپلیکیشن جداگانه برای تماس ویدیویی و پیام‌رسانی را در ویندوز 10 عرضه کرد. از آن زمان کاربران زیادی درخواست ایجاد اپلیکیشن یونیورسال اسکایپ داشته‌اند. مایکروسافت در پاسخ به این درخواست‌ها، تصمیم گرفته است تا سرانجام اپلیکیشن یونیورسال اسکایپ را برای ویندوز 10 عرضه کند.

یکی از سخنگویان اسکایپ در توضیح انتشار نسخه UWP اپلیکیشن اسکایپ می‌گوید:
ما از این بازخوردها آموختیم که هر چه صفحه‌نمایش بزرگ‌تر می‌شود- برای مثال تبلت‌های بزرگ، 2 in 1 ها و PC ها-افرادی که قصد استفاده از این اپلیکیشن‌ها را دارند ترجیح می‌دهند تا میزان درهم و برهم بودن محدودتر باشد.

این اپلیکیشن جدید در واقع پیشرفتی قابل‌توجه نسبت به اپلیکیشن فعلی اسکایپ دارد. ظاهر اپلیکیشن ساده‌تر شده است و با حذف منوهای غیرضروری تجربه بهتری را برای کاربر فراهم می‌کند. تمام منوها و تنظیمات در بروزرسانی‌های بعدی در یک منو همگانی قرار می‌گیرند.

اپلیکیشن جدید تمام ویژگی‌های کلیدی اسکایپ را دارد و در نسخه‌های بعدی امکان گفتگو، چت صوتی و تصویری گروهی، اشتراک صفحه و بسیاری موارد دیگر با افرادی که از اسکایپ استفاده نمی‌کنند نیز فراهم خواهد شد. به نظر شما نسخه UWP اپلیکیشن اسکایپ موفقیت‌آمیز خواهد بود؟
منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر