اپل برای جایگزینی جک 3.5 میلی متری صدا، پتنت جدیدی ثبت کرد.

اپل برای جایگزینی جک 3.5 میلی متری صدا، پتنت جدیدی ثبت کرد.
امروز پتنت جدیدی از اپل در دفتر ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالت متحده آمریکا منتشر شد که طی آن، اپل پتنت هدفونی با قابلیت بی/سیم یا سیم‌دار بودن به‌صورت همزمان را ثبت کرده است. این هدفون هیبریدی/آنالوگ می‌تواند صدا را به هر دو طریق برای کاربر پخش کند.
  • جدیدترین بازی ها
بر طبق این روش، همان‌طور که در تصویر می‌بینید این هدفون به‌وسیله کانکتورهای الکتریکی سیگنال‌های آنالوگ و دیجیتال را درآن‌واحد انتقال می‌دهد. به‌هرحال وجود کابل لایتنینگ اپل هم می‌تواند در این شیوه به کمک کوپرتینویی ها بیاید.

در این شیوه، سیگنال‌ها در حالت باسیم بدون افت کیفیت منتقل می‌شوند، همچنین برای ارتباط بی‌سیم از یک مموری، باتری و آنتن برای برقراری ارتباط استفاده می‌شود.
هنوز درباره طراحی این هدفون اطلاعاتی منتشرنشده، اما طبق احتمالا در صورت تولید توسط اپل، در سه مدل روگوشی، توگوشی و درگوشی خواهد بود.
درنهایت باید توجه داشته باشید که ثبت هر پتنتی به معنای تولید قطعی نیست و ممکن است هیچ‌وقت به واقعیت نپیوندد. اما با توجه به شایعات اخیری که مبنی بر حذف جک 3.5 میلی‌متری صدا در آیفون 7 شنیده می‌شود، ممکن است در آینده شاهد تولید این هدفون باشیم.

منبع: MacRumors
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر