اپل به پیمان RE100 پیوست

اپل به پیمان RE100 پیوست
پیمان RE100، تعهدی است که کمپانی‌های بزرگ، برای پیشبرد فعالیت‌های‌شان در مسیر استفاده کامل از انرژی تجدید پذیر می‌دهند. اپل که یکی از کمپانی‌های مدعی در استفاده از انرژی تجدیدپذیر است، به تازگی اعلام کرده که به این پیمان پیوسته است. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
یکی از افتخارات اپل، سازگاری محصولاتش با محیط زیست است. اپل همواره سعی کرده در ساخت محصولاتش از انرژی‌های تجدیدپذیر استفاده کند و محصولاتی را به کار بگیرد که تأثیری منفی روی محیط زیست نخواهند گذاشت.

اما برای سازگاری با محیط زیست، تنها تولید محصولات با انرژی تجدید پذیر کافی نیست. لیزا جکسون، نایب رئیس روابط محیط زیست و اجتماعی اپل، اعلام کرد که اپل به پیمان انرژی تجدید پذیر RE100 پیوسته است. هدف این پیمان، ترغیب کمپانی‌های بزرگ به استفاده و اجرای کامل فعالیت‌هایشان با استفاده از انرژی تجدید پذیر است.

جکسون در این باره گفت: «اپل متعهد است که 100 فعالیت‌های خود را با استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر انجام دهدد و ما خوشحالیم که با دیگر کمپانی‌ها، در این باره همکاری کنیم. ما هیجان زده‌ایم که به دیگران در استفاده از این انرژی کمک کنیم و تمام فعالیت‌های صنعتی را با انرژی تجدید پذیر انجام دهیم و با همگاری RE100، انرژی تجدید پذیر را در همه جای جهان رایج کنیم.»

در حال حاضر، تمام پایگاه‌های داده‌های اپل با استفاده از انرژی تجدید پذیر فعالیت می‌کنند و فعالیت‌های این کمپانی در 23 کشور دنیا از جمله آمریکا و چین نیز با استفاده از انرژی تجدید پذیر انجام می‌شوند. در سال 15، نود و سه درصد از کل فعالیت‌های اپل با استفاده از انرژی تجدید پذیر انجام میشد و امسال، اپل تقریبا به هدف خود که استفاده 100 درصد از انرژی تجدید پذیر است، دست پیدا کرده است.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر