اپل در جستجوی سازنده‌ای جدید برای اپل واچ است

اپل در جستجوی سازنده‌ای جدید برای اپل واچ است
بر اساس گزارشی که به تازگی به دست آمده است، شرکت اپل به همکاری با یک تولید کننده جدید برای ساخت اپل واچ فکر می‌کند.
  • جدیدترین بازی ها
بر اساس اطلاعات موجود در این گزارش، شرکت اپل تولید 4 میلیون اپل واچ دیگر را در دستور کار قرار داده است. به نظر می‌رسد اپل این رقم برای مواجه شدن با تعطیلات سال جدید در نظر گرفته باشد؛ چرا که بر اساس آمار موجود، اپل واچ یکی از محصولات پرفروش در صنعت گجت‌های پوشیدنی در جهان است که رشد قابل توجهی را دارد. پس اطمینان از موجودی این محصول برای استقبال از خریدهای سال نو، می‌تواند منطقی باشد. اما به نظر می‌رسد در همین بین شرکت اپل به دنبال تولیدکننده‌ای دیگر برای ساخت این محصول باشد.

این گزارش ادعا می‌کند که هم اکنون اپل با شرکت‌های Wistron، Inventec و همچنین فاکس‌کان وارد مذاکره شده است تا تولید کننده‌ای دیگر را در کنار شرکت Quanta Computer در اختیار داشته باشد. همکاری با دو تولید کننده مجزا می‌تواند ریسک اتمام موجودی در چنین تاریخ مهمی از سال را کاهش دهد؛ چرا که اگر یکی از این تولید کنندگان با مشکلی در تولید انبوه مواجه شود، می‌توان برروی تولیدکننده دیگر حساب باز کرد.به علاوه اگر شایعات مربوط به عرضه نسل دوم اپل واچ حقیقت داشته باشند، بهره بردن از 2 تولید کننده می‌تواند به اپل کمک زیادی بکند. چندماه پیش و با عرضه این محصول، منابع آن به شدت محدود شدند و عرضه آن با مشکل بزرگی مواجه بود. اما شرکت اپل با رساندن این محصول به دیگر فروشگاه‌های بزرگ توانست فروش آن را بهبود ببخشد.

بر اساس شایعات شرکت اپل قصد دارد نسل دوم اپل واچ را در میانه سال 2016 عرضه کند. از آن‌جایی که شرکت اپل به هیچ عنوان درباره محصولات آینده خود نظر رسمی اعلام نمی‌کند، تا کنون شاهد هیچ‌گونه اشاره به این محصول از سوی آن‌ها نبوده‌ایم. باید تا سال بعد منتظر ماند و دید شرکت اپل برنامه‌ای برای عرضه یک ساعت هوشمند دیگر دارد؟منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر