اپل سرویس پرداخت Apple Pay را در چین عرضه کرد

اپل سرویس پرداخت Apple Pay را در چین عرضه کرد
چند روز گذشته شایعاتی مبنی بر شروع به کار سرویس پرداخت موسوم به Apple Pay در چین به گوش می‌رسید، حالا طبق گزارشات این شایعات درست بوده‌اند و Apple Pay در این کشور به صورت رسمی عرضه شده است.
  • جدیدترین بازی ها
اپل پس از مدت‌ها مذاکره با مقامات عالی‌رتبه چینی، سرویس پرداخت NFC خود موسوم به Apple Pay را در چین به صورت رسمی آغاز کرده است. در حال حاضر Apple Pay از 80 درصد شرکت‌های ارائه دهنده کارت‌های اعتباری و بانکی این کشور پشتیبانی می‌کند.

اپل پیش از چین، سرویس Apple Pay را در کشور استرالیا نیز عرضه کرده است؛ در حالی که پیش از اپل تنها شرکت آمریکایی کارت اعتباری مورد قبول در استرالیا American Express بود. اپل سال گذشته از برنامه‌های خود برای شروع به کار سرویس Apple Pay با همکاری UnionPay در چین رونمایی کرد.

از آنجایی که مقامات چینی همواره در مقابل ورود شرکت‌های غیرچینی به بازار این کشور را نمی‌دهند، این موفقیت جدید اپل نشانه مثبتی است. کشورهایی مانند آمریکا، انگلستان، استرالیا و کانادا تشنه بازار عظیم چین هستند و لازم به ذکر است که این پنجمین ورود موفقیت‌آمیز سرویس‌های اپل به چین محسوب می‌شود.

یکی از رقبای دیگر Apple Pay سرویس مشابه سامسونگ موسوم به Samsung Pay است، این سرویس نیز با استقبال نسبتاً خوبی از سوی کاربران روبرو شد. طبق شایعات سامسونگ از برنامه‌های بعدی خود برای Samsung Pay در کنگره جهانی موبایل رونمایی خواهد کرد.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر