اپل: 66 درصد از دستگاه‌ها iOS 9 را نصب کرده‌اند

اپل: 66 درصد از دستگاه‌ها iOS 9 را نصب کرده‌اند
دو هفته از انتشار ios 9.1 می‌گذرد و اکنون اپل آمار خیره‌کننده ای را از تعداد دستگاه‌هایی که این بروزرسانی را دریافت کرده‌اند، منتشر کرده است.
  • جدیدترین بازی ها
چند روزی می‌شود که این بروزرسانی، با امکاناتی همچون Live Photos و شکلک‌های جدید از راه رسیده است. به نظر می‌رسد این بروزرسانی توانسته نظر بسیاری از کاربران ios را جلب کند و باعث شود تا بسیاری از آن‌ها آخرین نسخه از سیستم عامل موبایلی اپل را نصب کنند. در ماه گذشته، 57 درصد از کاربران ios از نسخه نهم این سیستم عامل استفاده می‌کردند. اکنون که نسخه 9.1 از این سیستم در اختیار کاربران قرار گرفته است، اپل می‌گوید 66 درصد از کاربران آن را دریافت کرده‌اند.اپل در ماه سپتامبر امسال اعلام کرد که 50 درصد از کاربران از ios 9 استفاده می‌کنند. به گفته آن‌ها، نهمین نسخه از این سیستم عامل سریع‌ترین میزان نصب توسط کاربران در تاریخ این شرکت را داشته است. اطلاعات موجود نشان می‌دهد که یک چهارم از افراد که دارای دستگاهی با پشتیبانی از ios 9 هستند، همچنان از ios 8 استفاده می‌کنند. 9 درصد دیگر نیز از ios 7 یا حتی نسخه‌های پیشین بهره می‌برند.

در کنار 150 شکلک جدید که به همراه ios 9.1 در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، این نسخه از سیستم عامل برای دو دستگاه آیفون 6s و آیفون 6s پلاس قابلیت‌های تشخیص حرکات جدیدی را نیز به همراه دارد. این قابلیت‌ها که بیشتر برای استفاده از برنامه Live Photos کاربرد دارد، سهولت بیشتری را در هنگام استفاده از این دستگاه به ارمغان می‌آورد. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تا 1.5 ثانیه قبل و بعد از زدن دکمه شاتر خود را به صورت یک ویدیوی کوچک ثبت کنید و لحظات جالبی را به تصویر بکشید. پس وقتی به سراغ عکس‌های گرفته شده خود می‌روید، یک ویدیوی 3 ثانیه‌ای را می‌بینید که لحظه عکس گرفتن شما را ثبت می‌کند. این ویژگی تنها برای دو آیفون جدید شرکت اپل موجود است.

منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر