اچ تی سی با ساخت عنوانی برای واقعیت مجازی، وارد عرصه بازی‌ سازی می ‌شود

اچ تی سی با ساخت عنوانی برای واقعیت مجازی، وارد عرصه بازی‌ سازی می ‌شود
کمپانی موفق HTC، یکی از پیشگامان عرصه واقعیت مجازی است و قصد دارد تا هسته اصلی فعالیت‌های خود را در آینده حول این پلتفرم قرار دهد. در همین راستا، آن‌ها تصمیم دارند که برای این پلتفرم یک بازی ویدیویی بسازند که در صورت موفقیت، اولین بازی ویدیویی این شرکت نیز خواهد بود. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
کمپانی HTC با محصولات متفاوت، از گوشی‌های تمام‌نشدنی خود و گجت‌های پوشیدنی تا اپلیکیشن‌های مدیریت عکس، به عنوان یکی از پیشگامان انقلاب موبایل‌ها شناخته می‌شود. اکنون، با معرفی Front Defense، عنوان انحصاری HTC برای هدست‌های واقعیت مجازی، می‌توانیم بازی‌های ویدیویی را نیز به لیست دستاورد‌های آن اضافه کنیم.

هفته آینده، در نمایشگاه کامپوتکس 2016 در تایوان، HTC رسما بازی Front Defense را معرفی خواهد کرد. نمایشگاه کامپوتکس، به عنوان سکویی برای معرفی و عرضه سخت‌افزارهایی چون لپ‌تاپ‌ها و تبلت‌ها شناخته می‌شود اما HTC امیدوار است تا با خبر مهم خود، توجه همگان را در این نمایشگاه به خود جلب کند.در حال حاضر اطلاعات بسیار کمی از Front Defense در دسترس نیست. می‌دانیم که این بازی یک شوتر خواهد بود و گیمر با مجموعه‌ای از اسلحه از دشمنان استقبال خواهد کرد. با توجه به این اطلاعات، Front Defense احتمالا یک اکشن شوتر ارتشی خواهد بود و عرضه چنین بازی برای یک پلتفرم جدید، طبیعی است.

Front Defense توسط استارت‌آپ Internal VR Software متعلق به HTC ساخته خواهد شد که پیش از این، چر وانگ (Cher Wang)، مدیرعامل HTC خبر از همکاری با آن و ساخت و توسعه تکنولوژی‌های جدید نامشخصی می‌داد. چیزی که مشخص است، در کامپوتکس، تنها دمویی از Front Defense را خواهیم داد و تا تکامل و عرضه بازی راه زیادی مانده است.

HTC سرمایه‌گذاری زیادی در پلتفرم Vive VR خود کرده است. HTC اصرار دارد که واقعیت مجازی، پلتفرم آینده است و جای گوشی‌های هوشمند را خواهد گرفت. در همین راستا، HTC پروژه 100 دلاری Vive X را به منظور سرمایه‌گذاری در محصولات مرتبط با واقعیت مجازی، آغاز کرده است. با توجه به این اقدام HTC، ساخت بازی‌های انحصاری واقعیت مجازی، اگر حتی تنها به منظور نمایش قابلیت‌های واقعیت مجازی باشد و موفقیت تجاری نداشته باشد، منطقی به نظر می‌رسد.

منبع: Android Authority
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر