اکس‌باکس وان تا تابستان از اپلیکیشن‌های ویندوز 10 پشتیبانی می‌کند

اکس‌باکس وان تا تابستان از اپلیکیشن‌های ویندوز 10 پشتیبانی می‌کند
مدت زیادی از معرفی و عرضه ویندوز 10 می‌گذرد، از آنجا که می‌دانید کنسول اکس‌باکس وان هماهنگی بالایی با این سیستم‌عامل دارد. طبق اعلام رسمی مایکروسافت این کنسول به زودی می‌تواند اپلیکیشن‌های ویندوز 10 را اجرا کند. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
به گزارش وب‌سایت Business Insider، مایکروسافت طی کنفرانس سازندگان بازی (GDC) که از امروز در سان فرانسیسکو برگزار می‌شود اعلام کرد کنسول اکس‌باکس وان تا فصل تابستان قابلیت احرای اپلیکیشن‌های ویندوز 10 را پیدا می‌کند.

همچنین در فصل تابستان محتوا و اپلیکیشن‌های دو فروشگاه ویندوز و اکس‌باکس با یکدیگر ادغام خواهند شد. این اتفاقی بسیار مهم و البته جذاب برای سازندگان اپلیکیشن خواهد بود، زیرا با استفاده از این قابلیت امکان ساخت اپلیکیشن و بازی به صورت cross-platform بسیار آسان است.

مایکروسافت به دنبال هماهنگ‌سازی تمام محصولات ویندوز 10 از جمله PC، موبایل، تبلت و اکس‌باکس وان است. سال گذشته نیز این شرکت از قابلیت استریم مستقیم از اکس‌باکس وان به ویندوز 10 رونماای کرد که با استقبال شدید طرفداران روبرو شد.

نتیجه چنین ادغامی بدون‌شک به میزان تلاش‌های توسعه‌دهندگان بستگی دارد، فعلا باید منتظر اتفاقات جالبی برای اکس‌باکس وان تا فصل تابستان بمانیم. به نظر شما مایکزوسافت تا چه حد موفق به ادغام اپلیکیشن‌های اکس‌باکس وان و ویندوز 10 خواهد شد؟
منبع: TheNextWeb
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر