اکس باکس وان از موسیقی پس زمینه پشتیبانی خواهد کرد

اکس باکس وان از موسیقی پس زمینه پشتیبانی خواهد کرد
بسیاری از گیمرها علاقه دارند که هنگام بازی به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهند. پلی استیشن سال گذشته با همکاری اسپاتیفای این قابلیت را در اختیار کاربران خود قرار داده بود و از 12 مرداد، کاربران اکس باکس نیز از این قابلیت برخوردار خواهند بود.
  • جدیدترین بازی ها
در حالی که توسعه دهندگان هزینه زیادی صرف ساخت موسیقی برای بازی‌های خود می‌کنند، اما بنا به دلایلی، گیمرهایی هستند که ترجیح می‌دهند هنگام بازی به موسیقی مورد علاقه خودشان گوش بدهند. البته، با وجود این که دو سال و نیم از عمر آن می‌گذرد، اما کنسول اکس باکس وان همچین قابلیتی ندارد.

خبر خوب برای گیمرهایی که می‌خواهند به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهند این است که این قابلیت از 12 مرداد در دسترس خواهد بود. روز گذشته، مایکروسافت همزمان با اعلام آپدیت سالانه ویندوز 10، به این خبر نیز اشاره کوچکی داشت.

مایکروسافت در بیانیه‌ای اعلام کرد: «طرفداران بسیاری ویژگی‌هایی چون استقلال انتخاب منطقه (حق انتخاب زبان فارغ از محل زندگی گیمر) و پشتیبانی از موسیقی پس زمینه را درخواست داشتند که این ویژگی‌ها، همزمان با آپدیت سالیانه ویندوز 10، برای اکس باکس وان ارائه خواهند شد.»مایکروسافت پیش از این در نمایشگاه E3 اعلام کرده بود که این ویژگی را در تابستان در دسترس کاربران قرار خواهد داد. پلی استیشن نیز سال گذشته با همکاری اسپاتیفای این قابلیت را در اختیار کاربران خود قرار داده بود.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهدی جعفریان یکشنبه 13 تیر 1395
اکس باکس، همیشه یک قدم عقب تر از پلی استیشن

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر