اکنون سامسونگ بزرگ ترین تولیدکننده گوشی در آمریکا است

اکنون سامسونگ بزرگ ترین تولیدکننده گوشی در آمریکا است
به نظر می‌رسد تلاش‌های سامسونگ با عرضه محصولات جدید، توانسته این شرکت را به جایگاه بسیار خوبی در بخش فروش برساند. بر اساس جدیدترین گزارش‌های مالی، اکنون باید سامسونگ را به‌عنوان یکی از برترین‌های فروش در زمینه گوشی‌های هوشمند شناخت. با نقدستان و جزئیات بیشتر از این گزارش همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
شکی نیست که سامسونگ در سال‌های گذشته، با کسب سود و به دست آوردن منابع مالی مناسب مشکل داشت. اما این شرکت با طراحی مجدد محصولات خود، توانست مسیر جدیدی را برای آینده ایجاد کند. بعد از مشکلات فراوان، سامسونگ دو گوشی گلکسی S6 و گلکسی S6 اج را معرفی کرد که توانستند با طراحی مناسب و البته جنس ساخت بسیار خوب، فروش بسیار مناسبی داشته باشند. از آن زمان تاکنون، سامسونگ محصولات فلزی بسیار زیادی را معرفی کرده است که با فروش خود، باعث رشد سامسونگ شده‌اند. اکنون به نظر می‌رسد که دو گوشی گلکسی S7 و گلکسی S7 اج نیز در حال سپری کردن فروش بسیار خوبی هستند؛ چراکه بر اساس گزارش‌های مالی سامسونگ در فصل اول کاری سال 2016، سود سال‌به‌سال آن‌ها به 42 درصد رسیده است.اگرچه این همه ماجرا نیست، چراکه آن‌ها فروش بسیار خوبی را در کشور آمریکا نیز تجربه می‌کنند. بر اساس گزارش Counterpoint Research، سامسونگ 28.8 درصد از فروش کشور آمریکا در ماه مارس را بر عهده داشته است؛ عددی که آن‌ها را پس از 11 ماه در جایگاه اول قرار می‌دهد. البته شکی نیست که اپل با فروش 23 درصدی در بازار، جایگاه بعدی را به خود اختصاص داده است. دلیل رشد ذکرشده در این گزارش، دو گوشی گلکسی S7 و گلکسی S7 اج هستند که نه‌تنها در کشور آمریکا، بلکه در سراسر جهان فروش بسیار خوبی داشته‌اند. البته با معرفی آیفون 7 از سوی اپل در ماه‌ها جاری، باید دید رقابت سامسونگ و اپل به کجا ختم خواهد شد.

از سویی دیگر ال‌جی نیز موفق شد تا در ماه مارس، عملکرد بسیار خوبی را با سهم 17.1 درصدی از بازار داشته باشد. البته نباید فراموش کرد که در گزارش بعدی و با وارد شدن میزان فروش گوشی G5 به این آمار، سهم ال‌جی بی‌شک بالاتر خواهد رفت. اما اوضاع برای تولیدکنندگان چینی به‌هیچ‌عنوان خوب نیست. هوآوی تنها 1 درصد از فروش بازار را به خود اختصاص داده و ZTE، تنها سهمی 6.6 درصدی دارد.


منبع: AndroidHeadlines
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر