اکوسیستم اپل، مقصد نیمی از کاربران ناراضی نوت 7 سامسونگ

اکوسیستم اپل، مقصد نیمی از کاربران ناراضی نوت 7 سامسونگ
تحلیلگر KGI پیش‌بینی کرده 5 تا 7 میلیون از کاربران گلکسی نوت 7 به سمت استفاده از محصولات شرکت اپل مهاجرت خواهند کرد.
  • جدیدترین بازی ها
به گزارش وب‌سایت Phandroid، بحران آتش‌سوزی و انفجار گلکسی نوت 7 در نگاه اول خسارتی بیش از 3 میلیارد دلار به شرکت سامسونگ تحمیل کرده است. این در حالی است که به‌نظر می‌رسد تبعات این بحران همچنان ادامه خواهد داشت.
به عنوان نمونه می‌توان به تحلیل Ming-Chi Kuo تحلیلگر مطرح شرکت KGI اشاره کرد که تخمین زده 5 تا 7 میلیون از کاربران گلکسی نوت 7، گزینه جدید یعنی خرید آیفون 7 و آیفون 7 پلاس اپل را در دستورکار قرار خواهند داد. در صورتی که فروش 12 میلیون نوت 7 صحت داشته باشد، با استناد به نتایج این بررسی می‌توان اینچنین نتیجه گرفت که اپل بیش از 50 درصد از مشتریان پرچمدار سامسونگ را به سمت خود جذب خواهد کرد.
درنظر داشته باشید که تمامی این اعداد و ارقام، برآمده از تحلیل‌های انتزاعی هستند. علاوه بر این، در سمت دیگر، سامسونگ هم راهکارهایی از قبیل فروش گلکسی S7 را به عنوان ابزاری برای حفظ رابطه‌ای باثبات با مشتریان در نظر گرفته است. با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید آیا کاربران و طرفداران این برند کره‌ای به ندای سامسونگ گوش فرا می‌دهند یا با تصمیم‌گیری متفاوت، موجبات شادی کوپرتینویی‌ها را فراهم خواهند کرد؟!

منبع: Phandroid
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر