اگر HTC 10 یک گوشی نکسوس بود

اگر HTC 10 یک گوشی نکسوس بود
هنوز تکلیف سازنده نکسوس یا بهتر است بگوییم نکسوس‌های امسال مشخص نیست. اما اگر گوشی HTC 10 یک محصول نکسوسی بود، ظاهر آن چگونه می‌شد؟ با نقدستان و نگاهی به طرح مفهومی نکسوس مبنی بر گوشی اچ‌تی‌سی 10 همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
اچ‌تی‌سی (HTC) شرکتی بود که اولین گوشی نکسوس (Nexus)  گوگل را ساخت؛ محصولی که آغازکننده یک سری پرطرفدار و البته محبوب میان کاربران زیادی شد. اکنون به لطف طراحی یکی از کاربران، می‌توانید پرچم‌دار جدید این شرکت یعنی اچ‌تی‌سی 10 را به‌عنوان یک گوشی نکسوسی تصور کنید. اگر این محصول نکسوس بعدی بود، چه ظاهری داشت؟

این موک‌آپ (Mockup) پرچم‌دار بعدی اچ‌تی‌سی را با لوگوی نکسوس و اضافه شدن امکانات دیگر نشان می‌دهد؛ چیزی که طراحی دستگاه را بسیار زیبا کرده است. البته نظر کاربران درباره این رندر بسیار متفاوت است. برخی فکر می‌کنند که این طراحی بسیار مناسب است و عده‌ای دیگر بر این عقیده هستند که اگر اچ‌تی‌سی قصد دارد تا نکسوس بسازد، بهتر است از طراحی متفاوتی استفاده کند.البته بسیار فکر می‌کنند که حتی اگر این محصول واقعی بود، گوگل اجازه چنین کاری را به اچ‌تی‌سی نمی‌داد؛ چراکه در سال‌های گذشته، آن‌ها به طراحی محصولات خود اهمیت بیشتری می‌دهند. اما شاید از خود بپرسید که این موک‌آپ و طرح اولیه، چه اهمیتی دارد؟ باید گفت اگر شایعات و گزارش‌های منتشرشده حقیقت داشته باشند، اچ‌تی‌سی شرکتی است که ساخت نکسوس‌های امسال را بر عهده خواهد گرفت. مدت زیادی می‌شود که در اخبار موجود، بارها و بارها به این موضوع اشاره شده است.

گزارش‌ها ادعا می‌کنند که اچ‌تی‌سی وظیفه ساخت 2 نکسوس جدید را در سال 2016 خواهد داشت. اگرچه به‌ نظر می‌رسد هوآوی نیز یکی دیگر از کاندیدهای موجود است. از آنجایی که نکسوس 6P با استقبال کاربران و البته منتقدین مواجه شد، نقش هوآوی در ساخت حداقل یک نکسوس دیگر دور از ذهن نیست.

نظر شما چیست؟ آیا اچ‌تی‌سی می‌تواند گوشی‌های نکسوس خوبی تولید کند؟منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر