این، تنها مدل آیفون 10 است که باید بخرید!

این، تنها مدل آیفون 10 است که باید بخرید!
آیفون 10 شرکت اپل در قالب سه مدل متفاوت روانه بازار شده است اما در این بین، یک مدل وجود دارد که بر مدل‌های دیگر برتری دارد.
  • جدیدترین بازی ها
در حال حاضر iPhone X اپل در قالب سه مدل متفاوت روانه بازار شده است. منظور ما از مدل متفاوت، نمونه‌های بهره‌مند از رنگ یا فضای ذخیره‌سازی با المان‌های متغیر نیست بلکه آیفون‌های اپل از دو مودم متفاوت بهره می‌برند که یکی از آن‌ها کارایی بیشتری دارد. 
آیفون 10 با مدل A1865 در مودم کوالکام بره می‌برد و حال آنکه مدل A1901 این پرچمدار به مودمی توسعه یافته توسط شرکت اینتل مجهز شده است. البته مدل سومی هم وجود دارد که با A1902 مشخص شده اما این مدل تنها در کشور ژاپن به فروش می‌رسد. 

نکته قابل توجه برای خریداران آنکه، بررسی‌های انجام شده توسط Cellular Insights حکایت از آن دارد که آیفون‌های مجهز به مودم کوالکام، در مقایسه با نمونه‌هایی که از مودم اینتل بهره می‌برند، از نظر سرعت انتقال داده در شبکه LTE، برتری قابل ملاحظه‌ای دارند. البته این تفاوت، زیاد نیست اما همچنان قابل توجه است. 
تجربه نشان داده مودم‌های تولیدی کوالکام، مدیریت بهتری هم روی مصرف انرژی دارند. با این تفاسیر، این احتمال وجود دارد که آیفون 10 مجهز به مودم‌های این شرکت، عملکرد بهتری را هم در بحث مدیریت مصرف انرژی داشته باشد. 

منبع: BGR
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 16 آذر 1396
...برتری قابل ملاحظه‌ای دارند. البته این تفاوت، زیاد نیست اما همچنان قابل توجه است...
این جمله متناقضه

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر