اینستاگرام، رابط کاربری جدید خود را برای ویندوز 10 موبایل عرضه کرد

اینستاگرام، رابط کاربری جدید خود را برای ویندوز 10 موبایل عرضه کرد
اگر شما از ویندوز 10 موبایل استفاده می‌کنید، خبر خوبی برای شما داریم. اینستاگرام، اپلیکیشن معروف به اشتراک‌گذاری عکس و فیلم، به‌تازگی به نسخه 8.0.0.0 ارتقا پیدا کرده است. اما این به‌روزرسانی چه ویژگی‌های جدیدی را به نسخه ویندوزی می‌آورد؟
  • جدیدترین بازی ها
اینستاگرام، با بیش از 400 میلیون کاربر، در سال 2012 توسط فیس‌بوک خریداری شد. در آن زمان، این اپلیکیشن هنوز برای ویندوز موبایل عرضه نشده بود. برای اینکه به سازندگان این اپلیکیشن فشار وارد شود تا زودتر نسخه ویندوز موبایل را بسازند، نوکیا، اپلیکیشنی به نام #2InstaWithLove را معرفی کرد که افکت‌هایی مانند اینستاگرام به عکس‌ها می‌داد و آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کرد. این ایده به این منظور بود که به سازندگان اینستاگرام نشان داده شود که کاربران ویندوز موبایل مشتاق استفاده از اپلیکیشن آن‌ها هستند.مایکروسافت تلاش کرد برای راضی کردن کاربران ویندوز موبایل، این اپلیکیشن را در اپ استور ویندوز موبایل قرار داد. متأسفانه این اقدام مایکروسافت دروغ آوریل بود. اما نهایتا، اینستاگرام نسخه بتا اپلیکیشن خود را در سال جاری برای ویندوز موبایل عرضه کرد.

اما اکنون، نه‌تنها کاربران ویندوز موبایل می‌توانند از اپلیکیشن اینستاگرام استفاده کنند، بلکه همان چیزی را تجربه می‌کنند که کاربران اندروید و iOs تجربه می‌کنند. شما می‌توانید با مراجعه به اپ استور ویندوز موبایل جدیدترین نسخه این اپلیکیشن را برای گوشی خود دریافت کنید. با دریافت این به‌روزرسانی، ظاهر اینستاگرام نسخه ویندوز 10 موبایل نیز همچون نسخه‌های اندرویدی و Ios خواهد شد.

منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر