اینستاگرام اجازه لینک‌دهی مستقیم به تلگرام یا اسنپ‌چت را نمی‌دهد

اینستاگرام اجازه لینک‌دهی مستقیم به تلگرام یا اسنپ‌چت را نمی‌دهد
اپلیکیشن اینستاگرام بدون‌شک یکی از اپلیکیشن‌ها و شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار در سراسر دنیا و البته ایران است. به نظر می‌رسد اینستاگرام دیگر اجازه لینک‌دهی مستقیم به برخی شبکه‌های اجتماعی را نمی‌دهد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
این روز‌ها بسیاری از ما در شبکه‌های اجتماعی زیادی حضور داریم و معمولاً دوست داریم مخاطبین یا دوستان خود را به سایر شبکه‌های اجتماعی که در آنها عضو هستیم ارجاع دهیم. استفاده از این روش برای به دست آوردن مخاطبین و دوستان جدید بسیار مرسوم است.

اما اگر قصد انجام این کار در اینستاگرام دارید چنین امکانی برای شما وجود ندارد. طبق تصمیم مدیران ارشد اینستاگرام، کاربران این شبکه اجتماعی نمی‌توانند به صورت مستقیم مخاطبین خود را به پروفایل‌های تلگرام یا اسنپ‌چت ارجاع دهند. لازم به ذکر است که صاحب اصلی این شبکه اجتماعی شرکت فیس‌بوک است. اینستاگرام در بروزرسانی قبلی، اجازه استفاده از لینک‌های موسوم به «add me» را در بخش توضیحات پروفایل به کاربران خود داده بود. مراجعین پروفایل با کلیک روی این لینک‌ها مستقیما به شبکه اجتماعی موردنظر کاربر ارجاع داده می‌شوند.

بدون اعلام قبلی یا توضیح رسمی، دیگر امکان لینک‌دهی به شبکه‌های اسنپ‌چت یا تلگرام در اینستاگرام وجود ندارد و در صورت انجام چنین کاری با پیغام خطا روبرو می‌شوید. یکی از سخنگویان اینستاگرام این موضوع را تایید کرد و گفت این تصمیم جدید به این دلیل است که شبکه اجتماعی اینستاگرام از ابتدا برای چنین هدفی ایجاد نشده بود.

البته همچنان قابلیت لینک‌دهی به وب‌سایت، وبلاگ، کانال‌های یوتیوب و صفحات iTunes در اینستاگرام وجود دارد. جالب اینجاست به جز تلگرام و اسنپ‌چت، امکان ارجاع مخاطبین اینستاگرام به سایر شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر، فیس‌بوک و لینکدین وجود دارد.

هنوز مشخص نیست اینستاگرام با سایر سرویس‌های مذکور هم به‌زودی با همین روش برخورد می‌کند یا خیر، اما در صورتی که این اتفاق نیافتد با نوعی استاندارد دوگانه روبرو هستیم. نظر شما درباره سیاست جدید اینستاگرام در قبال تلگرام و اسنپ‌چت چیست؟

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر