اینستاگرام از ویدئو هایی با مدت‌ زمان بیشتر پشتیبانی می‌ کند

اینستاگرام از ویدئو هایی با مدت‌ زمان بیشتر پشتیبانی می‌ کند
اینستاگرام یک سرویس اشتراک‌گذاری عکس است، اما در کنار تصاویر، می‌توانید ویدئوهای 15 ثانیه‌ای را نیز در آن منتشر کنید. اکنون تیم این برنامه تصمیم گرفته است تا محدودیت مدت‌زمان ویدئوهای منتشر شده را افزایش بدهد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها

اگر شما هم از کاربران سرویس اینستاگرام باشید، بی‌شک می‌دانید که برای آپلود کردن فایل‌های ویدئویی، با محدودیت 15 ثانیه‌ای مواجه هستید. شاید خیلی از افراد به منتشر کردن ویدئوهای طولانی‌تر علاقه‌مند بودند، اما این قابلیت در اختیار آن‌ها قرار نداشت.

اما شاید اکنون بهترین خبر را برای علاقه‌مندان به ویدئو در سرویس «اینستاگرام» داشته باشیم. تیم این برنامه، رسما اعلام کرد که اینستاگرام اکنون از ویدئوهایی با مدت‌زمان 60 ثانیه پشتیبانی می‌کند؛ عددی که بسیار بیشتر از محدودیت قبلی 15 ثانیه‌ای بود.تیم این برنامه، درباره تغییرات ایجادشده می‌گوید:
در شش ماه گذشته، مدت‌زمان مشاهده ویدئو توسط مردم به میزان 40 درصد افزایش پیدا کرده است. ویدئوهای طولانی‌تر، به معنی مشاهده داستان‌ها و ماجراهای بیشتر از حساب‌های کاربری خواهد بود که شما دوست دارید. فرقی نمی‌کند که این ویدئو از خواننده موردعلاقه شما باشد یا به یک ماجراجویی هیجان‌انگیز دیگر مربوط شود.

قرار است این ویژگی در ماه‌های آینده به اینستاگرام اضافه شود.

منبع: Androidcentral
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر