اینستاگرام از ویژگی جدید خود رونمایی کرد

اینستاگرام از ویژگی جدید خود رونمایی کرد
اپلیکیشن اینستاگرام همچنان به روند رو به رشد خود ادامه می‌دهد، هرچند که بخشی از این روند، تقلید از اپلیکیشن رقیب، اسنپ‌چت باشد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
شب گذشته، اینستاگرام از ویژگی جدید اپلیکیشن خود تحت عنوان داستان یا Stories رونمایی کرد، که در واقع عینا مشابه ویژگی با همین نام در اپلیکیشن اسنپ‌چت است. ویژگی Stories به کاربر اجازه می‌دهد تا عکس یا ویدیو خود را با دیگران تنها به مدت 24 ساعت به اشتراک بگذارد. بعد از 24 ساعت، مطلب پست شده برای همیشه پاک خواهد شد. داستان‌های کاربران اینستاگرام، برخلاف پست‌های عادی، در بالاین نیوزفید نمایش داده خواهند شد.کاربران اینستاگرام، داستان‌های منتشر شده توسط افرادی را که دنبال می‌کنند، در بالای نیوزفید خود می‌بینند و هنگامی که فردی، داستان جدیدی منتشر می‌کند، دور عکس پروفایل کاربر، حلقه‌ای رنگین به نمایش در می‌آید.

برای دیدن داستان کاربران دیگر، شما تنها کافی است روی عکس پروفایل آن‌ها ضربه بزنید. با یک ضربه دیگر می‌توانید به نیوزفید خود برگردید، و با کشیدن انگشت خود به کناره‌ها، به داستان کاربر دیگر منتقل می‌شوید. کاربران همچنین می‌توانند، پس از دیدن داستان دیگران، نظر خود را درباره داستان، از طریق پیام شخصی اعلام کنند. در داستان‌های اینستاگرام، قابلیت لایک کردن و نظر دادن وجود ندارد.تنظیمات حریم شخصی Stories نیز مانند تنظیمات حساب کاربری خواهد بود. پس اگر حساب کاربری شما خصوصی است، داستان شما تنها به افرادی نمایش داده می‌شود که شما را دنبال می‌کنند. البته کاربران می‌توانند تعیین کنند که چه افرادی از لیست فالورهای آن‌ها داستان را ببینند.
ویژگی Instagram Stories طی هفته‌های آینده، برای تمام کاربران اندروید و iOS قابل دسترس خواهد بود.
منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر