اینستاگرام امکان فالو کردن هش‌ تگها را آزمایش می‌کند

اینستاگرام امکان فالو کردن هش‌ تگها را آزمایش می‌کند
اینستاگرام آزمایش قابلیت جدیدی را کلید زده است که با استفاده از آن امکان دنبال کردن هش‌تگ‌های خاص فراهم می‌شود.
  • جدیدترین بازی ها
در شبکه اجتماعی اینستاگرام، فالو کردن یا همان دنبال کردن کاربران دیگر، قابلیتی است که از مدت‌ها پیش در اختیار کاربران قرار گرفته است. این در حالی است که اینستاگرام آزمایش قابلیت جدیدی را در این زمینه در دستورکار قرار داده است. بر این اساس، آزمایش امکان دنبال کردن هش‌تگ‌ها در اینستاگرام کلید خورده است. به این ترتیب، با دنبال کردن هش‌تگی خاص، هر پستی که توسط کاربران مختلف با برچسب دلخواه شما منتشر شود، پیش رویتان قرار خواهد گرفت.
این قابلیت از آنجایی کاربردی است که تنها پست‌هایی با مضمون خاص را در مقابل شما قرار می‌دهد. به عنوان مثال می‌توانید با دنبال کردن هش تگ #sunrises به جای دنبال کردن چندین و چند حساب کاربری خاص، تنها عکسهایی با نمایش طلوع آفتاب را مشاهده کنید. البته در صورتی که شخصی به اتفاق یا از روی عمد از هش‌تگی غیرمربوط با محتوای پست خود استفاده کند بازهم عکس یادشده در مقابل شما قرار خواهد گرفت. 

برای آنکه فید حساب کاربری شما بیش از اندازه شلوغ نشود اینستاگرام تنها پست‌های برتر و استوری‌های جدیدتر را پیش روی شما قرار خواهد داد. همان‌طور که گفته شد، این قابلیت در مرحله آزمایش و بررسی قراردارد و هنوز جزئیاتی در خصوص زمان عرضه عمومی آن ارائه نشده است.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر