اینستاگرام کیت، بسته مخصوص رستوران انگلیسی برای جلب توجه اینستاگرامرها

اینستاگرام کیت، بسته مخصوص رستوران انگلیسی برای جلب توجه اینستاگرامرها
رستوران انگلیسی Dirty Bone بسته مخصوصی را ویژه عکس‌برداری هرچه بهتر کاربران اینستاگرام از غذاها ارائه کرده است.
  • جدیدترین بازی ها
اگرچه هنوز هم افرادی پیدا می‌شوند که هنگام سفارش غذا در رستوران‌ها ترجیح می‌دهند غذا را با گفتگو و تمرکز کامل صرف کنند اما طیف قابل توجهی هم ترجیح می‌دهند از غذاهای خود عکس بگیرند تا این تصاویر را در شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام منتشر کنند. اگرچه گوشی‌های هوشمند به قابلیت ویژه‌ای برای عکس‌برداری هرچه بهتر از غذاها تجهیز شده‌اند اما فراهم کردن شرایط برای عکس‌برداری از غذا ممکن است سخت و طاقت فرسا باشد. چیدمان مناسب غذا، گرفتن عکس، تنظیم مجدد شرایط و ایجاد المان‌های نوری مناسب همگی می‌توانند زمان‌بر باشند.

با تمام این تفاسیر، اگر شما از جمله اینستاگرامرهایی هستید که به گرفتن عکس از غذا علاقه زیادی دارید رستوران Dirty Bones در بریتانیا مناسب‌ترین مکان برای شما خواهد بود. این رستوران غذاها را در قالب آنچه اینستاگرام کیت (Instagram Kit) نام گرفته پیش روی مشتاقان قرار می‌دهد. ترکیبی که به مشتریان این امکان را می‌دهد تا بهترین عکس را از غذای خود بگیرند. 
البته این راهکار، چندان هم عجیب و غریب نیست. فقط ترکیب بهتر، چیدمان جذاب‌تر، نورپردازی مناسب‌تر و عکس‌های شارپ‌تر می‌توانند بازاریابی رایگانی را برای این شبکه اجتماعی انجام دهند. این کیت شامل یک چراغ LED است که می‌تواند نورپردازی بهتر را در شرایطی که نور مناسب در اختیار ندارید پیش روی شما قرار دهد. یک شارژر که به‌منظور تامین شارژ باتری گوشی شما در اختیارتان قرار می‌گیرد. لنز واید انگل کلیپسی، سه پایه و دسته سلفی از دیگر گزینه‌ها هستند.

منبع: Neowin
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر