این گجت جالب قالب‌های کره را اسپری می‌کند!

این گجت جالب قالب‌های کره را اسپری می‌کند!
در وب‌سایت جذب سرمایه جمعی کیک‌استارتر هر ایده‌ای قابل ارائه و اجرا است، تنها کافیست ایده شما نظر افراد دیگر را جلب کند. یکی از این جدیدترین ایده‌ها اسپری کره است! با جزییات خبر همراه نقدستان باشید.
  • جدیدترین بازی ها
آیا تا به حال دوست داشته‌اید تا یک قالب سرد کره را به صورت فوری تبدیل به بخاری از کره آب شده کنید؟ این ایده‌ای است که به فکر کارآفرین و بنیانگذار کارخانه اسنک Beanitos، داگ فورمن رسید. اختراع فورمن «the biēm» نام دارد، نامی عجیب برای گجتی عجیب که اگر موافق باشید از این به بعد با نام Biem به آن اشاره می‌کنیم. او تصمیم گرفت تا با آغاز پروژه‌ای در Kickstarter این ایده را به واقعیت تبدیل کند و سرمایه مورد نیاز برای تولید انبوه Biem را به دست آورد.

شاید ایده آقای فورمن بیش از حد عجیب باشد، اما کره منجمد بسیار دیر تغییر شکل می‌دهد؛ حتی کار کردن با کره آب‌شده و پخش نشدن صحیح آن بر روی نان تست می‌تواند زجرآور باشد. با در نظر گرفتن این مورد که کره یکی از پراستفاده‌ترین و البته پردردسرترین مواد آشپزی است، این ایده چندان هم غیرمنطقی نیست.

گجت اسپری کره Biem برای رفع مشکلات کار با کره بسیار مناسب خواهد بود و کار با آن نیز بسیار ساده است. شما قالب کره را وارد مخزن این گجت قوطی شکل می‌کنید و سپس با فشردن یک کلید کره آب‌شده به صورت اسپری از Biem خارج می‌شود! اگر محصول اصلی همانطوری که تبلیغ شده است کار کند، دیگر مجبور نخواهید بود اسپری‌های روغن که طعم کره می‌دهند را از سوپرمارکت بخرید.

اگر نگران سلامتی خود هستید و دوست ندارید از کره برای پخت غذا استفاده کنید، می‌توانید Biem را با روغن معمولی پر و از قابلیت اسپری آن استفاده کنید. فورمن قول داده است که نازل اسپری این گجت به هیچ وجه مسدود نخواهد شد. Biem از باتری قابل شارژ بهره می‌برد و می‌توانید آن را در یخچال یا بیرون از آن قرار دهید.

حالا می‌رسیم به قیمت این گجت جالب، Biem قرار است 99 دلار قیمت داشته باشد. بله، این قیمت برای یک گجت آشپزخانه بسیار زیاد است. حتی قیمت محصول نهایی ممکن است بیشتر هم بشود و بستگی به این دارد که تا چه حد عاشق کره هستید، اما بدون‌شک استفاده از چنین گجتی جذاب است.

حالا این سؤال پیش خواهد آمد، Biem چقدر خوب کار خواهد کرد؟ برای رسیدن به پاسخ سؤال خود باید منتظر پایان موفقیت‌آمیز پروژه Kickstarter این گجت و نقد و بررسی محصول بمانیم.

در حال حاضر فورمن توانسته است در عرض کمتر از 4 روز، حدود 6000 دلار از 42000 دلار سرمایه موردنیاز ارائه محصول نهایی را جمع‌آوری کند. مهلت جذب سرمایه Biem 31 روز است. در نظر داشته باشید که زمان عرضه Biem هنوز مشخص نیست و ممکن است پروژه هرگز به اهداف خود نرسد، اما تا عرضه احتمالی گجت به اسپری کردن کره داغ روی نان فکر کنید!

منبع: CNET
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ آرش حمیدی جمعه 14 اسفند 1394
عالیه منم پیش خرید میکنم

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر