ایوان بلس: موضوعی را درباره ویندوز می‌دانم که شما را شوکه خواهد کرد!

ایوان بلس: موضوعی را درباره ویندوز می‌دانم که شما را شوکه خواهد کرد!
به تازگی ایوان بلس، فاش کننده معروف اطلاعات در دنیای موبایل، اعلام کرده است که اطلاعات بسیار هیجان انگیزی از پلتفرم ویندوز را در اختیار دارد. اما موضوع این است که وی فعلا قصد ندارد این اطلاعات را فاش کند. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
همه ما می‌دانیم که وقتی ایوان بلس اطلاعاتی را منتشر کند، احتمال حقیقی بودن آن بسیار بالا است، چرا که وی سابقه درخشانی در فاش کردن اطلاعات واقعی دارد. به همین دلیل است که یکی از آخرین توئیت‌های وی در حساب کاربری توئیتر evleaks، نظر ما و البته بسیاری از رسانه‌های دنیا را به خود جلب کرده است. اما این توجه به دلیل عرضه اطلاعات مشخص نیست. درواقع باید گفت چیزی که ما را هیجان زده می‌کند، عدم اطلاعات کافی و جمله بحث برانگیزی است که وی نوشته:

من موضوعی را می‌دانم که شما طرفداران ویندوز را شوکه خواهد کرد!

پس شما هم با ما موافق هستید که جمله بلس، بسیار بحث برانگیز و هیجانی به نظر می‌رسد. اما بد نیست تعدادی از تئوری‌های موجود درباره این توئیت را بررسی کنیم. اول از همه، بار دیگر بلس به این نکته اشاره می‌کند که بی‌شک او بهترین اطلاعات را (همچون همیشه) در اختیار دارد، زیرا اخیرا خبر «شوکه‌ کننده‌ای» از مایکروسافت نشنیده‌ایم. از سویی دیگر باید حضور مایکروسافت در کنگره جهانی موبایل را نیز در نظر گرفت. آیا ممکن است رونمایی از موضوع «شوکه‌ کننده‌ای» که بلس از آن حرف می‌زند، در کنگره جهانی موبایل رخ دهد؟ چه کسی می‌داند؟ شاید ردموندی‌ها قصد دارند یک محصول شگفت انگیز در دنیای ویندوز فون را معرفی کنند.البته عرضه محصول به معنی عرضه یک «گوشی هوشمند پرچمدار» نیست؛ زیرا مدت زمان زیادی از عرضه دو گوشی لومیا 950 و لومیا 950 ایکس‌ال نمی‌گذرد. از طرفی به نظر نمی‌رسد توئیت بلس درباره فاش کردن دستگاه خاصی باشد. به نظر می‌رسد موضوع از آن‌چه که فکر می‌کنیم نیز پیچیده‌تر خواهد بود.


منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر