بازی های اکس باکس اسکورپیو در دست ساخت هستند

بازی های اکس باکس اسکورپیو در دست ساخت هستند
کمپانی مایکروسافت، در نمایشگاه E3، خبر از پروژه اسکورپیو داد. مدلی به روزتر و قوی‌تر از کنسول اکس باکس وان که به گفته مایکروسافت، قوی‌ترین کنسول بازی دنیا خواهد بود. فیل اسپنسر، به تازگی درباره این کنسول، اطلاعات مختصری را به اشتراک گذاشته است. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
در نمایشگاه E3 اسال، مایکروسافت از پروژه اسکورپیو رونمایی کرد که در واقع، نسخه به روز شده اکس باکس وان است. تاریخ عرضه این کنسول، پاییز سال آینده اعلام شده و مایکروسافت با جدیت مشغول کار روی کنسول جدید خود است.

در رابطه با همین کنسول، فیل اسپنسر، رئیس بخش اکس باکس کمپانی مایکروسافت، در توییتر خود تأیید کرد که هم از نظر سخت‌افزاری و هم نرم‌افزاری، کنسول اکس باکس اسکورپیو، در مرحله توسعه قرار دارد. او جزئیات بیشتری را، مانند بازی‌هایی که ممکن است برای این کنسول عرضه شوند، فاش نکرد.


طرح مفهومی اکس باکس اسکورپیو

البته، پیش از این مایکروسافت اعلام کرده بود که هیچ بازی انحصاری برای اکس باکس اسکورپیو عرضه نخواهد شد. هدف آن‌ها از عرضه این کنسول، ارضای افرادی است که دوست دارند با کیفیت 4K بازی کنند و اسکورپیو، جانشین اکس باکس وان نخواهد بود.
در واقع، بازی‌های ساخته شده برای اسکورپیو، همان بازی‌های اکس باکس وان خواهند بود و کنسول اکس باکس وان، فقط ارزان‌تر شده و از رده خارج نخواهد شد.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر