بازی Assassin's Creed: Origins به پردازنده هشت تردی نیاز دارد!

بازی Assassin's Creed: Origins به پردازنده هشت تردی نیاز دارد!
رفته رفته مشخصات سخت‌افزاری مورد نیاز برای اجرای ایده‌آل بازی‌های ویدئویی افزایش پیدا می‌کند و به نظر می‌رسد Assassin's Creed: Origins هم از این قاعده مستثنی نیست.
  • جدیدترین بازی ها
در حال حاضر پردازنده‌های چهار هسته‌ای برای اجرای اکثر بازی‌ها کافی به نظر می رسند اما به نظر می‌رسد Assassin's Creed: Origins به عنوان بازی ویدئویی جذاب و با کیفیت به تعداد بالاتر هسته‌های پردازشی، حتی تا شش هسته نیاز خواهد داشت.

در همین راستا، آزمایش‌های عملکردی که توسط وب‌سایت ComputerBase.de انجام شده نشان می‌دهد پردازنده 6 هسته‌ای و 12 تردی اینتل Core i7-8700K در کنار کارت گرافیکی Asus GeForce GTX 1080 Ti Strix OC ترکیبی است که می‌تواند بهترین عملکرد ممکن را در اجرای این بازی به مرحله نمایش بگذارد. 

به بیان دقیق‌تر، در این بررسی مشخص شده پردازنده‌هایی که کم‌تر از هشت ترد دارند در اجرای بهینه بازی ویدئویی Assassin's Creed: Origins دچار مشکل خواهند شد. به عنوان مثال، پردازنده اینتل Core i5-7600K که مشابه با i7-7700K از چهار هسته بهره می‌برد اما از هایپرتردینگ پشتیبانی نمی‌کند چیزی تا 27 درصد عملکرد پایین‌تر را در مقایسه با پرچمدار قبلی به نمایش می‌گذارد. وقتی صحبت از نرخ فریم می‌شود نیز عملکردی تا 38 درصد پایین‌تر را شاهد خواهیم بود. 

منبع: NeoGaf
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 5 دی 1396
ببخشید لطفا در باره ی assassins creed origins فیلم بزارید

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر