بازی Batman: Arkham Knight از دو تکنولوژی SLI و Croosfire پشتیبانی نمی‌کند

بازی Batman: Arkham Knight از دو تکنولوژی  SLI و Croosfire پشتیبانی نمی‌کند
ماه گذشته بود که در نهایت نسخه رایانه شخصی بازی Batman: Arkham Knight به بازار عرضه شد. اما اینگونه که به نظر می‌رسد، این تاخیر بلند مدت نیز نتوانسته تمامی مشکلات بازی را برطرف کند.
  • جدیدترین بازی ها
نسخه رایانه شخصی بازی Batman: Arkham Knight درهنگام عرضه با مشکلات زیادی روبرو بود. این مشکلات تا حدی بالا بودند که برخی کاربران حتی نمی‌توانستند بازی را ادامه بدهند. سپس شرکت ناشر این بازی تصمیم گرفت تا این محصول را بار دیگر و البته با برطرف کردن مشکلات، در ماه سپتامبر در اختیار کاربران قرار بدهد. اما اینطور که به نظر می‌رسد انتشار دوباره این محصول نیز نتوانسته مشکلات ایجاد شده در آن را به صورت کامل برطرف سازد؛ چرا که کاربران قادر نیستند از حالت SLI درکارت گرافیک‌های شرکت انویدیا و Crossfire در کارت گرافیک‌های شرکت AMD استفاده کنند.

شرکت Warner Bros درباره این مشکل گفته بود: «ما همچنان درحال همکاری با همکاران خود در بخش GPU هستیم تا پشتیبانی کامل از دو قابلیت SLI و Crossfire را به این بازی اضافه کنیم.»

اگر چه اکنون باید گفت اگر شما قصد داشتید تا از این بازی با استفاده از چند کارت گرافیک لذت ببرید، با شنیدن این خبر نا امید خواهید شد؛ چرا که خبری از عرضه این قابلیت برای این بازی نخواهد بود.یکی از اعضای سازنده این بازی در پستی که در استیم منتشر کرده است، می‌گوید این تیم چندماه گذشته را صرف اضافه کردن قابلیت استفاده از چند پردازنده گرافیکی برای این بازی کرده است، اما نتایج حاصل شده به هیچ عنوان مطلوب نبوده‌اند. وی در اینباره می‌گوید: «در نهایت مشخص شد که نتیجه کار ما در بهترین حالت از بهبود نرم در عملکرد، بسیار کوچک بود. همچنین باید در نظر گرفت که با ادامه کار برروی این موضوع، ممکن بود مشکلات جدیدی را برای بازیکنان دیگر به وجود می‌آوردیم. پس به این نتیجه رسیدیم که تصمیم سختی بگیریم و کار برروی پشتیبانی از چند پردازنده گرافیکی را متوقف کنیم.»

پس این بدین معنی خواهد بود که تا زمانی که تصمیمی متفاوت از تیم سازنده گرفته شود، نباید در انتظار استفاده از دو قابلیت SLI یا Crossfire باشید. از طرفی دیگر اگر خریداران این محصول – با توجه به مشکلات متعدد نسخه رایانه شخصی – از دریافت این محصول منصرف شده‌اند، می‌توانند تا آخر امسال پول خود را به صورت کامل پس بگیرند.
بازی Batman: Arkham Knight در تیرماه امسال برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر شده است.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر