بازی Borderlands 3 رسما تایید شد

بازی Borderlands 3 رسما تایید شد
در حالی که استودیو Gearbox این روزها بازی Battleborn را آماده روانه به بازار می‌کند، خبر ساخت Borderlands 3 نیز از سوی این استودیو تایید شد. با نقدستان و جزییات خبر همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
ساخت بازی Borderlands 3 تایید شد! بله درست شنیده‌اید. در حالی که تنها چند روز به انتشار بازی Battleborn باقی مانده، استودیو Gearbox خبر ساخت بازی Borderlands 3 را تایید کرد. رندی پیچفورد (Randy Pitchford) رییس استودیو Gearbox اعلام کرد که هنوز تصمیمی برای نام‌گذاری بازی جدید Borderlands گرفته نشده است و سازندگان به نتیجه‌ی مشخصی نرسیده‌اند. اما مراحل ساخت بازی آغاز شده است و به‌زودی اطلاعات بیشتری از بازی منتشر می‌شود.

علاوه‌ بر این اعلام شده که کارگردان این بازی اسکات کستر (Scott Kester) خواهد بود و با توجه به عملکرد قابل قبول او در ساخت بازی Battleborn می‌توان انتظار اتفاقات و نتایج خوبی از او در نسخه جدید Borderlands داشت. 

هنوز اطلاعات بیشتری از بازی Borderlands 3 منتشر نشده است. تاکنون سه بازی از مجموعه Borderlands ساخته شده است و مورد توجه بسیاری از بازیکنان قرار گرفته است. البته Gearbox در ساخت سومین بازی مجموعه یعنی Borderlands: The Pre-Sequel نقشی نداشت و استودیو 2K Australia ساخت آن بازی را برعهده داشت. احتمال دارد بازی Borderlands 3 در سال 2017 یا نهایتا در اوایل سال 2018 منتشر شود.

منبع: Fraghero
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر